Środa, 19 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Wygrać drugie spotkanie. Futbalo Białystok kolejnym rywalem szczecińskich futsalistów

Data publikacji: 29 września 2023 r. 14:21
Ostatnia aktualizacja: 29 września 2023 r. 16:21
Piłka nożna. Wygrać drugie spotkanie. Futbalo Białystok kolejnym rywalem szczecińskich futsalistów
Radosław Janukiewicz Fot. Futsal Szczecin/Facebook  

W 1. kolejce Futsal Szczecin odniósł historyczne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe LZS Dragons Bojano 4:1. Teraz w sobotę do hali przy ul. Twardowskiego przyjedzie drużyna Futbalo Białystok. Będzie to inauguracyjny mecz Futsalu przed własną publicznością i kolejny trudny przeciwnik.

W poprzedni weekend zespół z Białegostoku zremisował u siebie z Futsalem Świecie 1:1. Szczecinianie mają niekorzystny bilans z drużyną z Podlasia i jeszcze nigdy z nimi nie wygrali. Czas się przełamać i odnieść pierwsze zwycięstwo.

Nowi gracze z Kolumbii i Ukrainy dobrze zagrali w pierwszym spotkaniu, a pozostali zawodnicy również pokazali wysoką jakość. To na pewno cieszy, a z każdym tygodniem forma zespołu powinna iść w górę. W sobotę do dyspozycji trenera powinni być już Daniel Maćkiewicz i Mateusz Gepert.

Ostatni występ w Szczecinie odbył się w kwietniu przeciwko AZS UG Gdańsk. Mecz miał swoją dramaturgię, ale przede wszystkim był świetnym widowiskiem i stał na bardzo wysokim poziomie. Nie inaczej powinno być w najbliższą sobotę. Przyjeżdża bardzo dobra ekipa, lecz gospodarze również są bardzo mocni, szczególnie u siebie. Zapowiada się ciekawe widowisko. ©℗

2. kolejka I ligi gr. północnej:

Futsal Szczecin - Futbalo Białystok
30.09.2023 r. godz. 20
Hala Miejska, ul. Twardowskiego 12b
Wstęp bezpłatny.

PR

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA