Środa 18 maja 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. W piątek sparing Pogoni z Hansą

Data publikacji: 2022-01-25 19:49
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-25 19:49
Piłka nożna. W piątek sparing Pogoni z Hansą
Dziś zespół wicelidera PKO BP Ekstraklasy powrócił do treningów. Fot. Ryszard PAKIESER  

Po powrocie z Turcji i dwóch dniach wolnego, dziś piłkarze Pogoni Szczecin wznawiają przygotowania do inauguracji tegorocznych rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Środowy trening na siłowni i boisku numer 3 rozpocznie się o godz. 14.30.

W czwartek portowcy rozpoczną zajęcia na boisku numer 3 pół godziny wcześniej, a w piątek u siebie rozegrają zamknięty dla kibiców sparing z Hansą Rostock. Na sobotę przewidziano trening regeneracyjny, a niedziela będzie dniem wolnym.

Piątkowy mecz kontrolny z niemiecką Hansą będzie miał charakter zamknięty, w trakcie trwania meczu nie będą też prowadzone żadne relacje „na żywo".

Zgodnie z ustaleniami pomiędzy klubami, mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Po spotkaniu opublikowana zostanie na internetowej stronie Pogoni relacja, a także skrót z najciekawszymi akcjami.

Hansa to obecnie 14. drużyna w tabeli 2. Bundesligi. W 20. spotkaniach drużyna zdobyła 21 punktów. Ostatni raz oba zespoły rozegrały pomiędzy sobą test-mecz 2 września 2021 roku. W Rostocku Pogoń wygrała 1:0, po bramce Sebastiana Kowalczyka z rzutu karnego.

(mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA