Sobota, 05 października 2024 r.

Piłka nożna. Tylko remis Iskierki w IV lidze

Data publikacji: 05 października 2024 r. 19:23
Ostatnia aktualizacja: 05 października 2024 r. 19:27
Na zdjęciu Szymon Emche, który strzelił jedenastego gola, lecz nie wykorzystał rzutu karnego... Fot. Iskierka Mirand Szczecin/Facebook

10. kolejkę rozegrali zawodnicy piłkarskiej Keeza IV ligi, a najwięcej bramek padło w Gościnie, gdzie gospodarze nie byli zbyt gościnni dla swoich rywali...

Chemik Police przegrał na wyjeździe z Olimpem Gościno 3:4, a bramki dla policzan zdobywali: Wiktor Kurzawa, Daniel Kowalczyk i Dominik Lis. Pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartką w zespole polickim ukarany został bramkarz - Adrian Piekutowski. Do przerwy był wynik remisowy (3:3), a po zmianie stron gospodarze strzelili czwartą bramkę. Grający w dziesiątkę policzanie też mieli swoje okazje na gola, lecz byli nieskuteczni. Dla gospodarzy bramki zdobywali: Marcin Gozdal (2), Bartosz Stadnik i Adrian Rutkowski. Iskierka Mirand Szczecin prowadziła u siebie z Orłem Wałcz 2:0, lecz tylko zremisowała. Po przerwie gole dla Iskierki strzelili: Kacper Tokarewicz i Szymon Emche, a dla gości trafiali: Konrad Trzmiel i Jakub Kuzio. W 90. minucie, Edwin Odolczyk obronił rzut karny wykonywany przez Emche.

Ina Goleniów przegrała w Szczecinku z MKP 1:2, choć prowadziła do przerwy 1:0, a gola zdobył Piotr Winogrodzki. Po zmianie stron gospodarze szybko wyrównali za sprawą Daniela Szymańskiego, a w 90. minucie zwycięską bramkę strzelił Maciej Sobczyk. Nie zatrzymują się Biali Sądów, którzy pokonali na wyjeździe rezerwy Błękitnych Stargard 3:0, a golami podzielili się: Kacper Sykut, Roman Chudik i Dmytro Kopytow. To był dobry weekend dla koszalińskich zespołów. Bałtyk Koszalin wygrał nad morzem z Darłovią Darłowo 1:0, a jedynego gola zdobył Patryk Kwiatkowski. Gwardia Koszalin rozbiła u siebie Gavię Choszczno 6:0, a hat-tricka skompletował Cezary Zalewski, zaś dalsze bramki dołożyli: Kacper Łotysz, Marcel Graczyk i Mateusz Bachleda. Sparta Gryfice wygrała u siebie z Kotwicą II Kołobrzeg 3:0, a gole dla beniaminka zdobyli: Kamil Wiśniewski (2) i Jakub Litwiński. ©℗ (PR)