Niedziela, 21 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Trzeci gol Korta dla Miedzi

Data publikacji: 25 października 2019 r. 22:49
Ostatnia aktualizacja: 26 października 2019 r. 12:18

24-letni wychowanek Pogoni Szczecin Dawid Kort uratował punkt dla I-ligowej Miedzi Legnica zdobywając na dwie minuty przed zakończeniem meczu wyrównującego gola na 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z GKS Bełchatów. Kort zdobył gola z rzutu karnego, którego sam wypracował.

Dla Korta to trzecie trafienie w trzecim kolejnym meczu. W spotkaniu z Bełchatowem po raz pierwszy zagrał od pierwszej minuty. W czterech poprzednich spotkaniach wchodził do gry jako zmiennik. Były piłkarz Pogoni bardzo dobrze zaaklimatyzował się w nowym zespole, pełni w nim rolę lidera i egzekutora i powalczy o powrót do ekstraklasy. (par)