wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Świt przegrał w Rostoku

Piłka nożna. Świt przegrał w Rostoku

Piłka nożna. Świt przegrał w Rostoku
Data publikacji: 2018-03-13 16:44
Wywietleń: 1108 318202

We wtorek po południu w Rostoku odbył się towarzyski mecz piłkarski, w którym niemiecka Hansa wygrała z III-ligowym Świtem Skolwin 2:1 (1:1).

ŚWIT: Matłoka - Bil (55 Kosacki), Kołodziejski, Nagel (55 Odlanicki-Poczobut), - Filipowicz (67 Dziąbek), Wojdak (55 Hilicki), G. Szczepanik (75 Walków), Ładziak (46 O. Szczepanik), Walków (46 Wyganowski) - Nagórski (65 Misiak), Nwaogu (46 Krawiec)

- Niemcy strzelili bramkę w 38 minucie z rzutu karnego, a dwie minuty później wyrównał Nwaogu, zaś rozstrzygającego gola straciliśmy w 86 minucie - poinformował II trener Świtu Rafał Jabłonowski. - Graliśmy na trawiastym boisku z podgrzewaną płytą, a sparing był okazją do utrzymania rytmu meczowego po odwołaniu sobotniego spotkania ligowego z GKS-em Przodkowo. Zagraliśmy bardzo dobrze, stwarzając sobie, szczególnie po przerwie, wiele podbramkowych sytuacji i tylko skuteczności brakowało, a w końcówce koncentracji...

Obecnie ten zasłużony niemiecki klub, jakim jest Hansa, zajmuje 6. miejsce w tabeli 3. Bundesligi. W miniony weekend drużyna z Rostoku pechowo przegrała 2:3 z liderem rozgrywek SC Paderbornem, tracąc decydująca bramkę dopiero w doliczonym czasie gry.

Był to ostatni sprawdzian piłkarzy Świtu przed niedzielną inauguracją III ligi, a w Skolwinie o godz. 15 rozpocznie się mecz na szczycie, wiceliderujących szczecinian z przewodzącą w tabeli toruńską Elaną. Oba kluby dzieli zaledwie jeden punkt, więc w przypadku zwycięstwa, Świt zostanie samodzielnym liderem. Elana zarezerwowała aż 100 biletów dla swoich kibiców, a na trybunach będzie zapewne komplet widzów.©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”