piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Super rezerwowy Inczewski

Piłka nożna. Super rezerwowy Inczewski

Piłka nożna. Super rezerwowy Inczewski
Data publikacji: 2016-11-12 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-12 15:14
Wywietleń: 665 171579

Piłkarze Błękitnych Stargard pokonali na własnym boisku GKS Bełchatów 1:0 (0:0) po golu Inczewskiego (61). Napastnik Błękitnych zdobył bramkę cztery minuty po wejściu na boisko.

Inczewski w obecnym sezonie zdobył już swoją trzecią bramkę. Za każdym razem wpisywał się na listę strzelców w roli dublera. W obecnym sezonie w każdym z dziesięciu rozegranych spotkań, 26-letni napastnik rozpoczynał mecz w roli zmiennika.

Podobna sytuacja miała miejsce w poprzednim sezonie. Inczewski zagrał w 14 spotkaniach i w każdym wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Zdobył jednak tylko jedną bramkę.

Całkowicie zadziwił jednak dwa sezony temu. Zagrał w dwunastu meczach, tylko w dwóch w wyjściowym składzie i zdobył aż osiem goli. Do tego dołożył trzy bramki w pucharze Polski.

Trzy sezony temu Inczewski strzelił cztery gole w dziesięciu meczach, z czego trzy w roli dublera. Z dziesięciu spotkań, tylko w jednym zagrał w podstawowej jedenastce.

Trudno zatem szukać takiego piłkarza nawet na poziomie trzeciej klasy rozgrywkowej. Obecny sezon jest jego czwartym w którym pełni rolę żelaznego, ale bardzo wartościowego rezerwowego.

Od początku sezonu 2013/14 zagrał w 46 spotkaniach, ale tylko w trzech w wyjściowym składzie i zdobył przez ten czas 16 goli, z których 13 padło po tym, jak wchodził do gry w roli zmiennika.

W trzech meczach, które rozpoczynał od pierwszej minuty zawsze wpisywał się na listę strzelców, choć w żadnym z nich nie dotrwał do ostatniej minuty.

Błękitni w meczu z Bełchatowem grali w sladzie: Wróbel - Lisowski, Liśkiewicz, Baranowski, Gutowski - Fadecki (73, Więcek), Kazimierowicz, Karmański, Magnuski (63, Wojtasiak), Czapłygin (86, Pluta) - Brzeziański (57, Inczewski). (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy