Piłka nożna. Sparringowy remis Pogoni

Data publikacji: 22 czerwca 2019 r. 21:07
Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2019 r. 21:07

Piłkarze Pogoni w drugim przedsezonowym sparingu zremisowali z Wartą Poznań 1:1 (0:0). Gola dla Pogoni zdobył w 47 minucie Adam Frączczak.
Trener Kosta Runjaic wypróbował w spotkaniu z Wartą 24 zawodników. Z nowych nabytków na boisku pokazali się: Dante Stipica, Benedikt Zech i Konstantinos Triantafyllopoulos. Wszyscy zagrali w pierwszej połowie.
Kosta Runjaic zdecydował, że każdą połowę rozegrają dwie różne jedenastki. Po przerwie na boisku pojawił się m.in. Adam Frączczak, który szybko zdobył bramkę. Bliski trafienia był także Iker Guarrotxena w 55. minucie. Z biegiem czasu gra się wyrównała, a Warta doprowadziła do remisu w ostatniej akcji meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
Pogoń w pierwszej połowie grała w składzie: Stipica - Bartkowski, Zech, Triantafyllopoulos, Matynia - Bochnak (Smoliński),Podstawski,  Kowalczyk, Listkowski,  Hostikka -  Benyamina.
W drugiej połowie zagrali: Bursztyn -Stec, Sadowski, Żurawski,  Nunes - Guarrotxena, 14. Drygas (Turski), Pawłowski, Kozłowski, Wędrychowski - Frączczak.