Sobota, 20 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Srebro trampkarzy Pogoni

Data publikacji: 18 czerwca 2019 r. 18:39
Ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2019 r. 18:39
Trampkarze AP Pogoni Szczecin ze srebrnymi medalami mistrzostw Polski. Fot. Wiola UFLAND Biuro Prasowe POGOŃ SZCZECIN SA

We wtorek w samo południe, na stadionie byłego Dolcanu w podwarszawskich Ząbkach, rozpoczął się finałowy mecz mistrzostw Polski trampkarzy starszych (do lat 15), w którym ostatecznie Legia Warszawa wygrała z Akademią Pogoni Szczecin zdobywając złoto, a młodzi portowcy otrzymali srebrne medale.

LEGIA Warszawa - AP POGOŃ Szczecin 3:1 (3:1); 1:0 Kamiński (5), 2:0 Kamiński (15), 3:0 Okulicki (25), 3:1 Samborski (29).

POGOŃ: Wojtasiak – Sarnowski (18 Dyczewski), Martuszewski, Żolik, Freilich – Laskowski (62 Stolz), Mecnarowski (65 Walczak)– Fornalik (70 Bartkowiak), Włodarczyk (77 Jakubczyk), Albiński (74 Ogórek) – Samborski

Spotkanie rozpoczęło się pechowo dla szczecinian, którzy już w 5 minucie stracili gola, a po kwadransie przegrywali 0:2. Po kolejnych dziesięciu minutach legioniści strzelili trzecią bramkę i wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty, ale cztery minuty później po strzale Samborskiego podopieczni trenera Przemysława Jasińskiego uzyskali honorowe trafienie, a później walcząc bardzo ambitnie, do końca starali się odrobić straty. ©℗

Na zdjęciu: Trampkarze AP Pogoni Szczecin ze srebrnymi medalami mistrzostw Polski.