czwartek, 03 grudnia 2020r.

Piłka nożna. Ruszył pierwszy etap przebudowy stadionu w Skolwinie

Data publikacji: 2020-08-17 19:41
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-18 10:56
Piłka nożna. Ruszył pierwszy etap przebudowy stadionu w Skolwinie
 

Widzowie podczas niedzielnego meczu III-ligowego Świtu Skolwin z Chemikiem Police mogli zaobserwować maszyny budowlane tuż za piłkochwytem od południowej strony boiska głównego.

Ruszyły na dobre prace związane z pierwszym etapem przebudowy obiektu w Skolwinie i budową całorocznego boiska z zadaszeniem pneumatycznym. Prace na zlecenie MOSRiR w Szczecinie realizuje firma Koza Szymon Usługi Ogólnobudowlane z Gryfina, która w przeciągu 9 miesięcy zobowiązała się do realizacji przedmiotowego zadania.

W dalszej części realizacji inwestycji ma powstać nowa trybuna wraz z zapleczem szatniowym, sanitarnym i innymi udogodnieniami na potrzeby pierwszej i drugiej ligi piłkarskiej.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że przeszliśmy do działania i cały projekt wszedł w fazę realizacji. Liczymy, że prace będą przebiegać bezproblemowo i już niebawem wszyscy będziemy mogli cieszyć się z nowej infrastruktury sportowej i socjalnej na stadionie w Skolwinie. Jest to oczywiście pierwszy etap, szczególnie wyczekiwany przez zawodników naszej akademii i ich rodziców, ale liczymy że całoroczna hala namiotowa będzie dobrze służyć wszystkim zawodnikom zrzeszonym w naszym klubie i uczniom pobliskiej Szkoły Podstawowej. Podziękowania należą się także włodarzom naszego miasta, którzy widzą potrzebę rozwoju północy Szczecina - powiedział o inwestycji Szymon Kufel, dyrektor sportowy Świtu. (par)

Fot. Ariel Szydłowski

Komentarze

Lol
2020-08-18 10:51:27
Bardziej potrzebne jest pełnowymiarowe sztuczne boisko w okresie zimowym nie ma gdzie grać w Szczecinie

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ