Sobota 02 lipca 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Ruch zamiast Podbeskidzia

Data publikacji: 2016-04-11 18:42
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-11 22:50
Piłka nożna. Ruch zamiast Podbeskidzia
 

Lechia Gdańsk postanowiła wycofać skargę do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim w sprawie decyzji Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN o nałożeniu na klub sankcji w postaci ujemnego punktu w bieżącym sezonie Ekstraklasy.

Oznacza to, że w grupie mistrzowskiej zamiast Podbeskidzia Bielsko zagra Ruch Chorzów. Tak wychodzi po sporządzeniu dodatkowej tabelki uwzględniającej odjęcie jednego punktu Lechii Gdańsk.

To bardzo ważna wiadomość szczególnie dla piłkarzy Pogoni Szczecin, którzy już w piątek mieli zainaugurować rozgrywki w grupie mistrzowskiej meczem właśnie z Podbeskidziem. Wycofanie skargi przez Lechię Gdańsk, przetasowania w tabeli spowodowały, że pierwszym rywalem portowców będzie Ruch Chorzów.

Ruch to jedyna drużyna, która wiosną zdołała pokonać portowców i to na naszym boisku. Stało się to w niecodziennych okolicznościach, w spotkaniu, w którym gospodarze dwa razy prowadzili, ale w wyniku zaskakującego błędu Słowika stracili szansę na dobry wynik.

W drużynie Ruchu występuje wychowanek Salosu Szczecin Patryk Lipski, który we wspomnianym meczu zdobył dwa gole, a także były gracz Pogoni Szczecin Michał Koj. ©℗ (par)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kibic
2016-04-11 22:43:23
żenada to całe Pzpn.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA