Piłka nożna. Przegrana Świtu z Legią Warszawa [GALERIA]

Data publikacji: 28 października 2021 r. 18:44
Ostatnia aktualizacja: 29 października 2021 r. 11:21
Piłka nożna. Przegrana Świtu z Legią Warszawa

Piłkarze Świtu Skolwin przegrali w czwartek 0:1 z Legią Warszawa w meczu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Trzecioligowa drużyna ze Szczecina może mieć jednak powody do zadowolenia z przebiegu meczu.

Świt Szczecin – Legia Warszawa 0:1 (0:1)

Drużynie ze Skolwina na swoim boisku udawało się przez całe spotkanie nawiązywać równorzędną walkę z legionistami, którzy przez długi czas nie potrafili stworzyć zagrożenia bramkowego. Gola w 35. minucie  strzelił Świtowi Lindsay Rose.

W drugiej połowie meczu gospodarze częściej przejmowali inicjatywę na boisku i byli nawet bliscy wyrównania.