piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Problemy kadrowe w Wiśle narastają

Piłka nożna. Problemy kadrowe w Wiśle narastają

Piłka nożna. Problemy kadrowe w Wiśle narastają
Data publikacji: 2016-11-17 10:46
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-17 10:46
Wywietleń: 1129 172979

Na początku tygodnia informowaliśmy o dużych problemach kadrowych Wisły Kraków - sobotniego rywala piłkarzy Pogoni Szczecin.

Drużyna pod wodzą duetu szkoleniowców: Radosław Sobolewski i Kazimierz Kmiecik (de facto trenerem będzie ten pierwszy, ale licencję ma tylko ten drugi) już w czwartek wyrusza w podróż do Szczecina, a obaj trenerzy mieli spory problem, by skompletować meczową osiemnastkę.

Do pauzujących za żółte kartki: Bobana Jovica i Patryka Małeckiego oraz kontuzjowanych: Zdenka Ondraska i Rafała Pietrzaka, dołączyli kolejni. Drużyna w drodze do Szczecina zatrzyma się w Grodzisku, a w ekipie wyjeżdżającej z Krakowa nie ma też takich piłkarzy, jak: Mariusz Zachara i Maciej Sadlok.

Jest w kadrze meczowej Richard Guzmics, ale jego występ w sobotnim meczu stoi pod bardo dużym znakiem zapytania. Najbliższe dwa dni zdecydują, czy piłkarz może zaryzykować wejście do gry. Jest jeszcze możliwość, że do Szczecina dojedzie Sadlok. Powołany na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski w trybie awaryjnym obrońca przechodzić będzie w Krakowie konsultacje medyczne, a jego występ nie jest całkowicie wykluczony.

Wygląda na to, że Pogoń wobec gigantycznych problemów kadrowych Wisły jest zdecydowanym faworytem i strata punktów będzie dla podopiecznych trenera Moskala dużym rozczarowaniem. ©℗ (par)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”