niedziela, 21 lipca 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Powroty Benyaminy i Buksy, kontuzja Delewa

Piłka nożna. Powroty Benyaminy i Buksy, kontuzja Delewa

Piłka nożna. Powroty Benyaminy i Buksy, kontuzja Delewa
Data publikacji: 2018-08-16 20:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-16 22:24
Wywietleń: 1205 343642

Soufian Benyamina otrzymał od lekarzy zgodę na rozpoczęcie indywidualnych i lekkich treningów. Piłkarz po raz pierwszy na treningowym boisku pojawił się podczas czwartkowych zajęć. Wciąż pozostaje pod nadzorem lekarzy i wciąż jego powrót na boisko jest odległy.

28-letni Niemiec algierskiego pochodzenia doznał urazu głowy i oka podczas sparingowego meczu z Błękitnymi Stargard na tydzień przed inauguracją sezonu. To był zawodnik, na którego mocno liczył trener Kosta Runjaic, zanosi się na to, że w tym roku do do debiutu może nie dojść.

Szkoleniowiec Pogoni w poniedziałkowym meczu ze Śląskiem będzie mógł najprawdopodobniej skorzystać z Adama Buksy, który zajęcia z zespołem rozpoczął od początku tygodnia. Buksa zagrał tylko w pierwszym, przegranym 0:1 meczu z Miedzia w Legnicy, później leczył kontuzje pleców.

Niestety, urazu kolana doznał Spas Delev. Bułgarski skrzydłowy po raz pierwszy w obecnym sezonie zagrał w ostatnim meczu z Cracovią, był najlepszym piłkarzem Pogoni, ale być może zbyt szybko wrócił na boisko, ponadto jak na pierwszy występ po długiej przerwie przebywał na boisku bardzo długo, bo aż do 76 minuty.

Piłkarz wyleciał już do Bułgarii i tam będzie oczekiwał konkretnej diagnozy lekarskiej. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

Klub Sportowych rencistów
Tak to w Pogoni staje się tradycją,że większość piłkarzy zmaga się z jakimiś dziwnymi i trudno wytłumaczalnymi urazami.Urazy te następnie leczone są miesiącami.Plaga a zarazem "sposób na życie" Warto zatem takich piłkarzy rencistów zwyczajnie się pozbyć,na co komu taka geriatra w drużynie.Co kilka miesięcy słyszymy te same nazwiska.Albo klasyczni symulanci albo ich organizm to strzępy i nie nadaje się na takie obciążenia w tego typu dyscyplinie.Proponuję ich przenieść do Sekcji szachy-warcaby"
2018-08-16 22:22:20
Sektor 3
Straszna plaga kontuzji w Pogoni. Klub slusznie jako dublerow stawia na młodzież ale obecnie i w ostatnich miesiacach okazuje się, że może to być jednak za szybko. Jak dla Pogoń staje się mało profesjonalnym klubem, no tak to wygląda z zewnątrz. A pozbycie się wychowanka Korta za darmo do Wisły mowi o tym najlepiej...
2018-08-16 21:41:13

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie