Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Posiłki z Grudziądza dla Kotwicy

Data publikacji: 2022-07-06 23:33
Ostatnia aktualizacja: 2022-07-06 23:33
Piłka nożna. Posiłki z Grudziądza dla Kotwicy
Bogusław Baniak wraca na trenerską ławkę Fot. Ryszard PAKIESER  

Beniaminek piłkarskiej II ligi, Kotwica Kołobrzeg, znana jest z tego, że co sezon, a właściwie co rundę, dokonuje sporych roszad w składzie. Nie inaczej jest po niedawno wywalczonym awansie na szczebel centralny.

Po sezonie odszedł trener Dietmar Brehmer, jego asystent Michał Wojtowicz i trener bramkarzy Grzegorz Żmija oraz dyrektor sportowy Sebastian Kuchcik. Nowym trenerem został Marcin Płuska, który ostatnio prowadził III-ligową Olimpię Grudziądz, do ostatniej kolejki walczącą z kołobrzeżanami o awans. W skład sztabu szkoleniowca wejdą ponadto: Grzegorz Białek (drugi trener), Dominik Tomczak (asystent trenera) oraz Łukasz Michniewicz (trener przygotowania fizycznego).

Do Kotwicy przychodzi też kilku piłkarzy z wspomnianego wcześniej klubu z Grudziądza: Jakub Bojas, José Cabrera, Michał Cywiński i Tomasz Kaczmarek (dwaj ostatni to byli zawodnicy Błękitnych Stargard). Do Kołobrzegu przenosi się też z Raduni Stężyca Sebastian Murawski (wcześniej m.in. w szczecińskich klubach: SALOS-ie, Pogoni i Świcie, a także w Błękitnych Stargard). Do pierwszej drużyny mogą też trafić: Bartłomiej Kulejewski (Ruch Chorzów), Josip Šoljić (Resovia Rzeszów) i grający wcześniej w rezerwach młody 16-letni Ukrainiec Dmytro Halko.

W osłabionej kołobrzeskim zaciągiem Olimpii Grudziądz nowym trenerem został szczecinianin Bogusław Baniak, który wcześniej był w tym klubie dyrektorem sportowym.

(mij)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kotwapany
2022-07-07 12:52:33
KOtwica znowu co okno transferowe wymiana 10 zawodników. Przy pierwszym potknieciu zaciagu juz tu nie bedzie i znowu spalona ziemia zostanie. Ilu wychowankow gra? Ilu zawodników z regionu kolobrzesko koszalinskiego?
Kibic
2022-07-07 10:21:29
A pisali ,że to świt dostał kasę za mecz a teraz to z Olimpi do Kotwicy przechodzą;-)
Bebeto
2022-07-07 08:32:06
Najlepszy kumpel fryzjera.,a le jako jedyny jest czysty

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA