Środa 29 września 2021r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Portowcy wyjechali na obóz

Data publikacji: 2020-10-14 15:47
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-14 20:52
Piłka nożna. Portowcy wyjechali na obóz
 

W środę po porannym treningu piłkarze występującej w PKO BP Ekstraklasie Pogoni Szczecin wybrali się w podróż do Gniewina, gdzie będą trenować na kilkudniowym obozie, a jest on bardzo wskazany, gdyż na miesiąc wypadli z meczowego rytmu z powodu koronawirusa, a już w poniedziałek wznawiają rozgrywki.

Najbliższy mecz o ligowe punkty z Lechią w Gdańsku odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godz. 20.30 i będzie transmitowany przez Canal+ Sport. Dla szczecinian będzie to pierwszy mecz ligowy po miesięcznej przerwie, która spowodowana była odwołaniem meczu z Lechem, późniejszą przerwą reprezentacyjną i w końcu 10-dniową kwarantanną po pozytywnych wynikach testów na koronowirusa u ponad 30 osób w drużynie.

Wybór miejsca zgrupowania nie był przypadkowy, bo Gniewino to miejscowość w województwie pomorskim oddalonej o 70 km od stadionu Lechii. Szczecińska drużyna będzie przebywać w dobrze znanym sobie z wcześniejszych zgrupowań ośrodku aż do poniedziałkowego spotkania z gdańszczanami.

- Obecne zgrupowanie jest wyjątkowe i zorganizowane w specyficznych warunkach, więc nie o wszystkich sprawach chcemy informować, więc nie podajemy teraz tak zwanej listy obecności, kto wyjechał na zgrupowanie do Gniewina - poinformował nas rzecznik prasowy Pogoni Krzysztof Ufland. - W środę nie wyjechali wszyscy z ekstraklasowego składu, a decyzje personalne zostały podjęte przez nasz sztab szkoleniowy. Teraz przez kilka dni drużyna w spokoju i dobrych warunkach będzie przygotowywała się do meczu z biało-zielonymi.

Z Jagiellonią wcześniej

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA zmienił godzinę rozegrania zaległego meczu 6. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, uwzględniając plany transmisyjne partnerów mediowych. Domowe spotkanie Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok rozpocznie się 30 października (piątek) o godz 18.00, a nie jak wcześniej poinformowano o godzinie 20.30. Mecz będzie transmitowany w stacji Canal+Sport. ©℗

(mij)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ale jazda
2020-10-14 20:25:17
I znów kopacze zarażą się nawzajem i trafią na kwarantanne .czasami mam wrażenie że wolą chorować i brać darmowe pieniądze
Tylko pytam
2020-10-14 19:49:17
Kogo to obchodzi ,gdzie lub dokąd te patałachy za pieniądze moje i wasze wyjechały. Te miliony pln można lepiej zainwestować.Sprywatyzować, Wystawić na giełdę i zobaczymy ile są warci ..., bo od lat szkoda kasy !!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ