Sobota, 20 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Porażka rezerw Pogoni z KP Starogard Gdański

Data publikacji: 28 maja 2021 r. 21:34
Ostatnia aktualizacja: 29 maja 2021 r. 08:08

W piątkowym meczu piłkarskiej III ligi grupy mistrzowskiej rezerwy Pogoni Szczecin przegrały na wyjeździe z KP Starogard Gdański, choć do przerwy prowadziły, jak przed tygodniem w Szczecinie z liderującą Radunią Stężyca.

KP Starogard Gdański – Pogoń II Szczecin 3:1 (0:1); 0:1 Oliver Martyn (9), 1:1 Jakub Kuzko (47 samobójcza), 2:1 Jakub Mrozik (65), 3:1 Marcin Warcholak (79 karny),

Pogoń II Szczecin: D. Krzysztofek – Pach (79 Kuśmierek), Kuzko (73 Lis), Balcewicz, Kwiecień – Wawrzynowicz, Ława, M. Łęgowski, Cybulski (57 Jałoszyński) – Martyn (61 B. Krzysztofek), Zaborski

Portowcy objęli prowadzenie już na samym początku i utrzymali je do przerwy, ale tuż po zmianie stron, po pechowym samobójczym trafieniu, gospodarze wyrównali. Rutynowany zespół ze Starogardu Gdańskiego wyszedł na prowadzenie w 65 minucie po strzale Mrozika, a miejscowi podwyższyli rezultat w końcówce, gdy Warcholak celnym strzałem z jedenastki ustalił końcowy rezultat. ©℗