Piątek, 19 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Polska gromi liderujących Niemców i gol Kozłowskiego

Data publikacji: 12 listopada 2021 r. 20:26
Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2021 r. 13:55

Młodzieżowa piłkarska reprezentacja Polski, której selekcjonerem jest były piłkarz, trener i dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk, wygrała w Aspach w wyjazdowym meczu grupy B eliminacji mistrzostw Europy z liderującymi w tabeli Niemcami.

Niemcy - Polska 0:4 (0:3); 0:1 Adrian Benedyczak (5), 0:2 Adrian Benedyczak (12), 0:3 Michał Skóraś (15), 0:4 Kacper Kozłowski (90).

Piłkarz Pogoni Kacper Kozłowski wszedł na boisko w 62. minucie meczu i ustalił wynik spotkania na 4:0. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził jego kolega klubowy Mateusz Łęgowski. Już po kwadransie biało-czerwoni prowadzili 3:0, a od 19 minuty grali w liczebnej przewadze, bo czerwoną kartkę otrzymał Manuel Mbom za faul taktyczny.

We wtorek (16 listopada) Polacy zagrają z Łotwą.

Z okazji tego meczu gościem niemieckiej telewizji Ran Fussball był trener Pogoni Kosta Runjaic. (mij)