Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Pogoń rozpocznie przygotowania 14 czerwca

Data publikacji: 2021-05-20 17:23
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-20 17:23
Piłka nożna. Pogoń rozpocznie przygotowania 14 czerwca
Tak piłkarze i kibice Pogoni żegnali niedawno zakończony sezon. Fot. Ryszard PAKIESER  

Od minionego poniedziałku piłkarze Pogoni Szczecin (z wyłączeniem kadrowiczów), przebywają na urlopach, a przed nimi jeszcze prawie cztery tygodnie odpoczynku po wymagającym sezonie, w którym wywalczyli brązowy medal PKO BP Ekstraklasy i prawo gry w europejskich pucharach.

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczną się już w poniedziałek 14 czerwca. Pierwsze dni poświęcone zostaną testom medycznym, a w trakcie następnych portowcy będą trenować na boisku. W środę 23 czerwca rozpocznie się zgrupowanie w Opalenicy, gdzie od najbliższego poniedziałku trenować będzie kadra narodowa Paolo Sousy, m.in. z młodym portowcem Kacprem Kozłowskim. Obóz potrwa do soboty 3 lipca, a w jego trakcie zaplanowane są trzy mecze kontrolne. Ostatni etap okresu przygotowawczego odbędzie się w Szczecinie. Na własnych obiektach szczecinianie będą trenować bezpośrednio przed pierwszymi spotkaniami o stawkę i w tym okresie zagrają kolejny mecz sparingowy.

W czwartek 22 lipca Pogoń czeka pierwszy pojedynek w II rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy (losowanie 15 czerwca), a tydzień później odbędzie się mecz rewanżowy. Pierwsza kolejka PKO BP Ekstraklasy odbędzie się w dniach 23-25 lipca.

(mij)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA