Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Pogoń prosi Miasto o niezbędne dokumenty

Data publikacji: 2016-03-11 15:18
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-12 15:35
Piłka nożna. Pogoń prosi Miasto o niezbędne dokumenty
 

Wiceprezydent Szczecina Krzysztof Soska wysłał w czwartek pismo do prezesa Pogoni Szczecin z prośbą o przedstawienie szczegółowych rozwiązań projektowych oraz szczegółowego kosztorysu proponowanej przez klub koncepcji budowy nowego stadionu piłkarskiego.

Klub chcąc jak najszybciej przedstawić oczekiwane dane wystąpił w piątek do Urzędu Miasta z wnioskiem o pilne dostarczenie następujących dokumentów:

1. Kopii warunków technicznych zasilania stadionu w wodę.
2. Kopii warunków technicznych odprowadzenia ścieków sanitarnych.
3. Kopii warunków technicznych odprowadzania wód opadowych.
4. Kopii warunków technicznych zasilania stadionu w co i cw.
5. Kopii warunków technicznych zasilania stadionu w e.e.
6. Kopii decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu lub wypis i wyrys z planu miejscowego.
7. Kopii Raportu o oddziaływaniu na środowisko i Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia.
8. Kopii opinii geotechnicznych.
9. Kopii aktualnej mapy do celów projektowych.

Wszystkie te dokumenty są dokumentami niezbędnymi do przygotowania projektu budowlanego i wykonawczego. Jednocześnie Pogoń Szczecin deklaruje, że po otrzymaniu tych dokumentów, przedstawi w ciągu 10 dni wszystkie oczekiwane dane. Do tego czasu klub przedstawi zdecydowaną większość z oczekiwanych przez zastępcę prezydenta informacji. ©℗ (par)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

któś
2016-03-12 15:24:53
Pogoń Szczecin - przedsiębiorstwo prowadzące działalność na nie swoim obiekcie (stadionie miejskim) za nie swoje środki pieniądze (za fundusze publicznych otrzymywane od miasta) polegające na organizacji imprez masowych co dwa tygodnie przez kilka miesięcy w roku (meczy) w których uczestniczy średnio około 2000 osób, których bezpieczeństwa pilnuje za darmo policja, uzyskujące tantiemy z relacji telewizyjnych z tych imprez prowadzonych za pośrednictwem PZPN, wciąż i nieustannie domaga się nowego stadionu aby na nim w dalszym ciągu za darmo i za cudze pieniądze bawić się wielki sport. Pardon promować miasto. Zaiste zbożny to cel. Szkoda tylko że tak drogi. Za forsę jaka idzie na tę zabawę miasto można promować przez kolejne sto lat we wszelki inny sposób.
dana
2016-03-12 12:15:56
Rozumiem ze sitwa Krzystek - Soska odda pieniadze za juz gotowy projekt reaniumacji trupa przy Twardowskiego i pojdzie gdzies do moze wreszcie uczciwej pracy tym panom i innym z tej grupy najwyzszy czas powiedziec DZIEKUJEMY
witek
2016-03-11 15:41:37
czary mary i stadion bedzie gotowy za 20 kilka lat
Asia
2016-03-11 15:24:53
hahaha, brawo dla Pogoni :D Ciekawe, czy miasto dla swojego projektu ma przygotowany szczegółowy kosztorys rozbudowany stadionu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA