czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Podstawski do Pogoni, Emche do Rakowa?

Piłka nożna. Podstawski do Pogoni, Emche do Rakowa?

Piłka nożna. Podstawski do Pogoni, Emche do Rakowa?
Data publikacji: 2019-06-18 21:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-21 11:35
Wywietleń: 2755 397785

Piłkarze, trenerzy oraz działacze Świtu Skolwin, wraz z partnerkami i dziećmi, spotkali się podczas wspólnej uroczystej kolacji w restauracji Willa Ogrody, by podsumować niedawno zakończony III-ligowy piłkarski sezon.

Władze klubu podziękowały wszystkim za zaangażowanie, a wyróżnienia indywidualne otrzymali piłkarze: Szymon Emche (odkrycie sezonu), Patryk Bil (najlepszy obrońca), Przemysław Matłoka (najlepszy bramkarz) oraz Adam Nagórski (najlepszy strzelec). Podczas spotkania prezes Świtu Paweł Adamczak krótko omówił ostatnie 12 miesięcy, a poniżej prezentujemy fragmenty jego wystąpienia.

- Mimo pewnych drobnych perturbacji, zakończony sezon uważam jako dobry, bardzo pouczający i pozwalający z optymizmem patrzeć w przyszłość - ocenił P. Adamczak. - Składamy również podziękowania dla sponsorów i ludzi, bez których realizacja projektu pod nazwą Świt Skolwin nie byłaby możliwa, w tym dla prezesa Andrzeja Mączki ze Stoczni Partner oraz Łukasza Kołodziejskiego, prezesa Spółki Edostalk. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zgromadzonym za przybycie, a szczególnie naszym Paniom za cierpliwość, poświęcenie i wyrozumiałość! Bądźcie z nami w następnym i kolejnych sezonach! Wasze wsparcie jest bezcenne. A jako zarząd klubu, indywidualnie chcielibyśmy jeszcze podziękować za pracę na rzecz Świtu jego trenerom: Andrzejowi Tychowskiemu, Mariuszowi Pikule, Arturowi Malińskiemu i Jackowi Chyle, państwu Dorocie i Henrykowi Adamczak, a także Damianowi Rybowskiemu, Christianowi Lisowi, Arielowi Szydłowskiemu, Grzegorzowi Godlewskiemu i Pawłowi Rysiowi oraz wszystkim innym, którzy nas wspierali. Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie nasza drużyna będzie jeszcze silniejsza i powalczymy o wyższe lokaty. Utrzymany zostanie trzon drużyny, a prowadzimy intensywne rozmowy, by wzmocnić zespół utalentowanymi i już ogranymi młodzieżowcami zza naszej wschodniej granicy, z Ukrainy, Litwy, a nawet Kazachstanu. Odejdzie natomiast Antonio Podstawski, którego na najbliższy sezon wypożyczyliśmy do ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Natomiast na testy do beniaminka ekstraklasy, Rakowa Częstochowa, zaproszony szalenie utalentowany i dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi obrońca Szymon Emche, którego chyba nieprzypadkowo uznaliśmy za odkrycie sezonu. ©℗

(mij)

Komentarze

Świtowiec
Pablo - to Sponsor. Właściciel Stoczni Partner :)
2019-06-21 11:10:22
Pablo E.
Widać, że ten pierwszy od prawej to działacz.
2019-06-19 11:25:39
Lol
Szkoda że Pogoń go nie zaprosiła
2019-06-19 08:45:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie