poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pierwszy trening na boisku

Piłka nożna. Pierwszy trening na boisku [GALERIA]

Piłka nożna. Pierwszy trening na boisku
Data publikacji: 2017-01-07 16:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-07 18:20
Wywietleń: 633 196097

Piłkarze Pogoni Szczecin po dwóch dniach badań szybkościowych i wydolnościowych, w sobotę po raz pierwszy w roku wyszli na boisko.

Z drużyną po raz pierwszy spotkał się Seiya Kitano, który dotarł do Szczecina po przerwie zimowej nieco później. Trener Kazimierz Moskal postanowił dokooptować do pierwszej drużyny nieco więcej młodzieży. Do planowanych wcześniej: Sebastiana Kowalczyka i Dawida Zielińskiego dołączyli: Jakub Kuzko i Michał Stańczyk. Wciąż nie było zmagającego się z problemami zdrowotnymi Patryka Adamczuka.

Z zespołem trenował też Ricardo Nunes. Większość czasu spędzał jednak w zajęciach indywidualnych. To efekt urazu, jakiego nabawił się podczas ostatniego meczu w rundzie jesiennej z Termaliką w Niecieczy.

W poniedziałek do zespołu dołączy Mate Tsintsadze, wciąż indywidualnie trenują: Rafał Murawski, Łukasz Zwoliński i Spas Delev. Tego ostatniego czeka jeszcze dość długa rehabilitacja.

Piłkarze Pogoni w środę wyjadą na pierwsze zgrupowanie do Pogorzelicy. Potrwa siedem dni, na miejscu nie ma zaplanowanych żadnych sparringów. Pierwszy rozegrany zostanie dopiero za dwa tygodnie w Szczecinie, a przeciwnikiem będzie IV-ligowy Jeziorak Szczecin. 

Nieco bardziej wartościowe mecze towarzyskie Pogoń rozegra podczas 10-dniowego zgrupowania na Cyprze. Tam odbędą się trzy gry kontrolne: z Astrą Ploiesti (Rumunia), Uralem Jekaterinburg (Rosja) i Crveną Zvezdą Belgrad (Serbia). (par)

Więcej zdjęć w GALERII

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Obywatel
Przestancie pisac o tej "pogoni".Nie prezentuje zadnego poziomu,tylko papier zadrukujecie.Rozpedzic to towarzystwo na cztery strony swiata. A pierwsi do odstawki to preaes klubu i dyrechtor sportowy. Juz nigdy nie pojde na mecz tej drozyny. NIE jestescie warci ani grosza!!!
2017-01-07 17:46:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Ryszard Pietrzak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy