sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nagórski wrócił do Wolina

Piłka nożna. Nagórski wrócił do Wolina

Piłka nożna. Nagórski wrócił do Wolina
Data publikacji: 2016-02-17 15:38
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-17 15:38
Wywietleń: 1770 120383

WICELIDER piłkarskiej III ligi Vineta Wolin przedłużyła umowy na rundę wiosenną z dwoma najbardziej doświadczonymi zawodnikami, Bartoszem Ławą i Markiem Niewiadą.

Po testach w Pogoni Szczecin, a następnie w Arce Gdynia, do Wolina powrócił Adam Nagórski, ale nie jest jeszcze przesądzone, czy w rundzie wiosennej zawodnik ten zagra w Vinecie.

- Adam Nagórski powrócił z testów w Arce i czekamy teraz na ofertę gdyńskiego I-ligowca - powiedział trener Vinety Paweł Ozga. - Nie chcemy blokować kariery utalentowanego zawodnika, ale chcemy za naszego czołowego piłkarza ekwiwalentu finansowego. Adam ma także ofertę z innego I-ligowego klubu, grudziądzkiej Olimpii.

Drugi nasz III-ligowiec z czołówki tabeli, Świt Skolwin, pozyskał w środę trzech piłkarzy Chemika Police: Pawła Krawca, Krzysztofa Filipowicza (występował m. in. w Błękitnych Stargard w najlepszych czasach tej drużyny) i Pawła Poczobuta-Odlanickiego, a w trakcie załatwiania jest kolejny policzanin - Kacper Gajdemski.

Ponadto pozyskani zostali czołowi snajperzy IV i V ligi Kamil Walków (Dąb Dębno) oraz Sebastian Prokopowicz (Arkonia Szczecin). Do Świtu dołączył też Szymon Kurczak (Pogoń Szczecin) oraz ukraiński zawodnik Wladyslaw Kudrjawcew (Hetman Zamość).

Po tych wzmocnieniach kadra się mocno rozrosła i kilku piłkarzy opuści Skolwin. Zainteresowany ich pozyskaniem jest m. in. IV-ligowy Hutnik Szczecin.

Trzej zawodnicy Błękitnych Stargard, którzy nie zmieścvili się w II-ligowej kadrze, Jacek Lodóchowski, Konrad Kmiecik i Dawid Wiśniewski - przenieśli się do V-ligowej Iny Ińsko. Do Iny trafił też Grzegorz Krukowski z Remora Recz. ©℗ (mij)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy