czwartek, 28 stycznia 2021r.

Piłka nożna. Na budowę stadionu przyjechał dach [GALERIA]

Data publikacji: 2019-12-04 16:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-04 16:00
Piłka nożna. Na budowę stadionu przyjechał dach [GALERIA]
 

Na Stadionie Miejskim prace budowlane nie ustają. Trybuna na łuku niedługo zostanie zabudowana. Wykonawca przygotowuje się także do montażu elementów zadaszenia. Na koronie stadionu pojawiły się pierwsze elementy tej konstrukcji.

Każdy dzień na budowie Stadionu Miejskiego pod względem realizowanych robót jest bardzo intensywny. Postęp prac i zmiana krajobrazu z tego wynikająca, są coraz lepiej dostrzegalne. Stadion pnie się do góry. Bardzo ważną rzeczą jest sprzyjająca pogoda. Roboty toczą się przy oświetleniu również po zmierzchu.

Na ziemi, widoczne są już gotowe pierwsze konstrukcje stalowe zadaszenia stadionu. W najbliższym czasie wykonawca przystąpi do ich montażu nad trybunami. Trwa także montaż audytoriów i belek audytoryjnych na łuku pomiędzy trybuną zachodnią i południową. Na koronie stadionu za trybuną południową trwa budowa nowych pawilonów. Wykonawca prowadzi prace  przy fundamentach pod pawilony oraz zajmuje się ich montażem z elementów prefabrykowanych.

Prace toczą się także w budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży, gdzie wykonywane są instalacje elektryczne i sanitarne. W najbliższym czasie Wykonawca przystąpi do prac związanych z wykonaniem tynków mineralnych oraz pierwszych prac przy stolarce okiennej. (par)

Fot. Urząd Miasta

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ