poniedziałek, 24 lutego 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Murawski wzmocnieniem Świtu

Piłka nożna. Murawski wzmocnieniem Świtu

Piłka nożna. Murawski wzmocnieniem Świtu
Data publikacji: 2018-07-27 16:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-27 16:58
Wywietleń: 2159 340568

24-letni Sebastian Murawski został nowym piłkarzem III-ligowego Świtu Skolwin. To świetna wiadomość zarówno dla klubu z ambicjami, jak i dla zawodnika, który po latach tułaczki powraca w swoje rodzinne strony i ma sporo do udowodnienia.

Murawski jest piłkarzem mającym na koncie 8 występów w ekstraklasowej Pogoni. W sezonie 2015/16 nie zawodził, ale jednak przegrał rywalizację z innymi piłkarzami i nie pozostał w szczecińskim klubie zbyt długo. W międzyczasie otrzymał powołanie do reprezentacji młodzieżowej. W oficjalnym debiucie przeszkodziła mu kontuzja.

- Witamy Sebastiana w Klubie, cieszę się że kolejny zdolny zawodnik z regionu dołączył do naszej drużyny i będzie pomagał nam w walce o ligowe punkty. Jego transfer wpisuje się doskonale w filozofię prowadzenia naszego Klubu, a więc aby bazować w głównej mierze na najlepszych zawodnikach związanych z Pomorzem Zachodnim i Szczecinem - podsumował transfer Paweł Adamczak - prezes Świtu. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie