środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Moskal przed meczem z Piastem

Piłka nożna. Moskal przed meczem z Piastem

Piłka nożna. Moskal przed meczem z Piastem
Data publikacji: 2016-08-18 11:00
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-18 11:56
Wywietleń: 818 148970

Trener Pogoni Szczecin Kazimierz Moskal będzie miał przed sobotnim meczem z Piastem Gliwice znacznie większe pole manewru. Do rywalizacji o miejsce w składzie wracają: Adam Frączczak, Marcin Listkowski i Hubert Matynia.

Dwaj pierwsi prawdopodobnie znajdą się w meczowej osiemnastce, a Frączczak ma grać w specjalnej masce ochronnej niezbędnej po tym, jak w meczu z Zagłębiem złamał nos.

Matynia prawdopodobnie do pełnej formy wracać będzie poprzez mecze z drużyną rezerw. W drugiej drużynie Pogoni ma być najstarszym i najbardziej doświadczonym piłkarzem, choć nie skończył jeszcze 21 lat.

Trener Moskal wcale nie uważa, że zwycięskiego składu nie zmienia się, choć zaznacza, że wszystko zależy od sytuacji kadrowej w drużynie.

- Może być tak, że zagramy w takim samym składzie, jak z Termaliką, a mogą być też nieznaczne korekty - powiedział K. Moskal. - Nie jest to spowodowane jednak faktem, że ostatnio wygraliśmy 5:0, ale obraną na najbliższe spotkanie taktyką.

Wygrana 5:0 drużyny prowadzonej przez K. Moskala nie powinna dziwić. Jeszcze w poprzednim sezonie, kiedy był trenerem Wisły i został w trakcie rundy zwolniony, prowadzona przez niego Wisła umiała wygrać na wyjeździe z Podbeskidziem 6:0, z Jagiellonią 4:1, z Zagłębiem 3:1, a u siebie ze Śląskiem 4:2.

- Jeżeli można wygrać 2:0, to trzeba robić wszystko, by tak się stało - ocenił K. Moskal. - Natomiast jeżeli można wygrać 5:0, lub 6:0, to też trzeba zachować koncentrację i wygrywać tyle, ile się da. ©℗ (par) 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy