Czwartek 26 maja 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Moskal o Murawskim na dziesiątce

Data publikacji: 2016-07-19 10:55
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-19 12:20
Piłka nożna. Moskal o Murawskim na dziesiątce
 

Rafał Murawski jeszcze podczas minionej rundy wiosennej zaznaczył, że nie chciałby zmieniać pod koniec kariery pozycji i wciąż najlepiej czuje się na defensywnym pomocniku. Podczas meczu z Wisłą przesunięty jednak został nieco bliżej bramki rywala i nie wyglądało, by czuł się w tej roli komfortowo.

- Wiem, że Rafał nie jest klasyczną dziesiątką i nie jest powiedziane, że już w następnym spotkaniu zagra na tej samej pozycji - powiedział Kazimierz Moskal, trener portowców. - To był pomysł na Wisłę i nie musi się powtórzyć już w najbliższym spotkaniu z Koroną.

Trener Pogoni Szczecin tłumaczy, dlaczego podjął decyzję, by kapitan szczecińskiej drużyny wystąpił na dość nietypowej dla siebie pozycji:

- Przesuwając Rafała bliżej bramki przeciwnika chcieliśmy wzmocnić naszą środkową formację, spowodować, że Łukasz Zwoliński otrzymywać będzie podania i Rafał kilka bardzo dobrych piłek mu dograł - ocenia szkoleniowiec. - Ciągle się docieramy, szlifujemy nowe warianty, szukamy optymalnych rozwiązań i być może w najbliższym spotkaniu dokonamy w tym względzie pewnych zmian. ©℗ (par)

 Fot. R. Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

wodnik szuwarek
2016-07-19 11:42:34
To co piłkarze robili ze sztabem w okresie przygotowawczym-? Teraz będą w trakcie trwania rozgrywek przerabiać różne warianty i sprawdzać zawodników jak się w nich czują-? Co to za metody i tłumaczenie.Czas na analizy i zgrywanie się był w przerwie-teraz czas na konkrety a nie na szukanie rozwiązań i naukę.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA