piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Danielak na testach w Łęcznej

Piłka nożna. Danielak na testach w Łęcznej

Piłka nożna. Danielak na testach w Łęcznej
Data publikacji: 2016-07-19 10:14
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-19 12:21
Wywietleń: 764 144756

25-letni skrzydłowy Pogoni Szczecin Karol Danielak jest na testach w Górniku Łęczna. Sztab szkoleniowy - na czele z trenerem Andrzejem Rybarskim - będzie przyglądał się zawodnikowi w najbliższych dniach.

Danielak w zeszłym sezonie zaliczył dwanaście występów w barwach Pogoni w ekstraklasie - wszystkie w rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej był wypożyczony do Zawiszy Bydgoszcz. Na zapleczu Ekstraklasy zagrał w siedmiu spotkaniach. Ma za sobą również dwa występy w Pucharze Polski przeciwko Legii Warszawa. Zdobył jednego gola.

Górnik rozegrał jedno spotkanie w Lotto Ekstraklasie. W Chorzowie przegrał 1:2 z Ruchem po trafieniach Jakuba Araka i Mariusza Stępińskiego. W jego barwach gra inny były gracz Pogoni Szczecin, 33-letni Grzegorz Bonin. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”