Piłka nożna. Kort zapewnił Miedzi awans

Data publikacji: 29 października 2019 r. 21:30
Ostatnia aktualizacja: 29 października 2019 r. 22:57

24-letni wychowanek Pogoni Szczecin Dawid Kort utrzymuje bardzo dobrą dyspozycję strzelecką w I-ligowej Miedzi Legnica.

We wtorkowy wieczór zapewnił swojej drużynę wygraną i awans do 1/8 finału Pucharu Polski zdobywając zwycięskiego gola na dwie minuty przed zakończeniem dogrywki w spotkaniu z GKS Jastrzębie, Miedź wygrała 1:0.

Kort znakomicie odnalazł się w zespole Miedzi. To był jego siódmy występ, w tym drugi w rozgrywkach o Puchar Polski. Łącznie wychowanek Pogoni spędził na boisku 215 minut i zdobył już cztery gole. Strzela bramkę z częstotliwością raz na 53 minuty.

To znakomity wynik pokazujący, że 24-latek świetnie czuje się w Legnicy i powalczy z tym klubem o powrót do ekstraklasy i jak najlepszy wynik w Pucharze Polski. (par)