niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Klęska w Poznaniu, wygrane w Bydgoszczy

Piłka nożna. Klęska w Poznaniu, wygrane w Bydgoszczy

Piłka nożna. Klęska w Poznaniu, wygrane w Bydgoszczy
Data publikacji: 2017-09-02 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-02 18:03
Wywietleń: 1381 290713

Juniorzy młodsi AP Pogoni Szczecin odnieśli pierwsze w nowym sezonie zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorów młodszych. Młodzi portowcy z rocznika 2002 po dwóch remisach tym razem pokonali na wyjeździe CWZS Bydgoszcz 2:0 (2:0) po golach Michalaka i Rybickiego.

To dwaj kluczowi piłkarze w drużynie trenera Zygonia, w wyjściowym składzie zagrali dopiero po raz pierwszy i szybko się okazało, jak ważnymi są piłkarzami w swoim zespole.

- Obaj zdobyli bramki, ale po zespołowej akcji – ocenia trener Zygoń. - Graliśmy wysokim pressingiem, szybko odbieraliśmy piłkę rywalom, a Michalak i Rybicki tylko wykańczali akcje.

Nie powiodło się trampkarzom Pogoni rywalizującym w Makroregionalnej Lidze Trampkarzy. Zawodnicy z rocznika 2003 zmierzyli się w wyjazdowym spotkaniu z Lechem Poznań i doznali dość bolesnej porażki 0:4 (0:1).

- Nie ma się co usprawiedliwiać – powiedział trener Łęczyński. - Rywal prezentował się lepiej, mieli lepiej poukładana grę, szybciej się organizowali na boisku i zasłużenie wygrali. Musimy z tej porażki wyciągnąć wnioski.

Świetnie spisali się w rozgrywkach trampkarzy młodzi piłkarze FASE Szczecin, którzy pokonali w wyjazdowym meczu CWZS Bydgoszcz 4:1 i są jedna z dwóch prócz Lecha Poznań drużyn z kompletem trzech wygranych w grupie. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”