poniedziałek, 28 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Juniorzy Pogoni gromią outsidera

Piłka nożna. Juniorzy Pogoni gromią outsidera

Piłka nożna. Juniorzy Pogoni gromią outsidera
Data publikacji: 2018-05-13 19:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-14 08:32
Wywietleń: 985 327446

Juniorzy Pogoni Szczecin rozgromili w wyjazdowym meczu najsłabszą drużynę w grupie zachodniej Centralnej Ligi Juniorów Wartę Gorzów aż 7:0 (3:0) po czterech gola Fursta, dwóch Starzyckiego i jednym Frygiera.

Przewaga gości była przygniatająca, bohaterem meczu okazał się Furst, kóry wystąpił na nietypowej dla siebie pozycji napastnika i wywiązał się z zadania znakomicie. Dzięki tej wygranej Pogoń utrzymała dwupunktową przewagę nad trzecim w tabeli Lechem i zrównała się punktami z liderującym Śląskiem.

Szczecinianie zagrali w dość eksperymentalnym składzie. W wyjściowej jedenastce zaprezentowało się aż trzech juniorów młodszych: Eizenchart, Rościszewski i Potoczny, z których ten ostatni jest nawet o trzy lata młodszy.

W drugiej połowie na boisku zameldował się jego rówieśnik Wędrychowski. Mimo to, gra nie straciła na płynności, wręcz przeciwnie, przewaga była coraz bardziej przygniatająca, a wyższość młodych portowców nie podlegała dyskusji. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Hades
Zostały 3 mecze do końca ligi i właściwie 3 drużyny walczą o dwa miejsca w finałach. Pogoni zostały mecze z samą czołówką. Arka(d), Śląsk(w),Zagłębie (d). Będzie ciekawie do końca.
2018-05-14 08:05:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”