Czwartek 05 sierpnia 2021r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Japońskie posiłki (FILM)

Data publikacji: 2015-12-08 18:15
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Piłka nożna. Japońskie posiłki (FILM)
 

W środę treningi z pierwszym zespołem rozpocznie Ismail Traore, 22 - letni napastnik Wybrzeża Kości Słoniowej. To efekt niedawno nawiązanej współpracy pomiędzy Pogonią i Espanyolem Barcelona.

W piątek natomiast do Szczecina przyjedzie 18 letni napastnik z Japonii Kitano Seiya. Pół roku temu przebywał w naszym mieście z okazji turnieju juniorów. Jego drużyna Grampus Nagoya wygrała wszystkie mecze: z Pogonią Szczecin 5:1, Crveną Zvezda 2:0 i Gwardią Koszalin 2:0, a Seiya z pięcioma bramkami został królem strzelców imprezy.

Szczególnie dał się we znaki młodym portowcom. W wygranym 5:1 spotkaniu z Pogonią zdobył trzy gole. Pozostawił po sobie znakomite wrażenie. Jego transfer do Pogoni jest przesądzony, ale jeszcze nie potwierdzony. Ma to nastąpić w piątek.

Japoński junior rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej z zespołem rezerw, ale będzie bacznie obserwowany przez pion szkoleniowy pierwszej drużyny. Jest piłkarzem szybkim, ruchliwym, dobrze zaawansowanym technicznie, a w adaptacji na pewno pomogą mu rodacy grający obecnie w Pogoni.

Kitano Seiya, to inwestycja Pogoni w przyszłość. ©℗ (p)

Fot. R. Pakieser

Zobacz, jak podczas turnieju w Szczecinie prezentował się Kitano Seiya.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ewa35
2015-12-08 17:58:49
Mam nadzieje ze nie dlugo bedzie gral w rezerwach 18 lat to w wielu krajach wystarczajacy aby grac w i druzynie szczegolnie jezeli jest talentem

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ