niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Inauguracja za nami

Piłka nożna. Inauguracja za nami

Piłka nożna. Inauguracja za nami
Data publikacji: 2015-11-10 22:58
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 747 36715

Pierwsza kolejka zimowego sezonu Netto Szczecińskiej Ligi Piłki Nożnej za nami. Wprawdzie nie wszystkim drużynom udało się rozegrać zaplanowane wcześniej mecze, ale grunt, że i tak długo odwlekaną inaugurację (wpierw wybory parlamentarne, potem Wszystkich Świętych) udało się przeprowadzić.

Na wstępie zaprezentowały się w hali przy ul. Świętoborzyców drużyny I-ligowe. W pierwszej grze Tramwaje Szczecińskie gładko uporały się z UKS OHP 14:4, prowadząc już do przerwy 8:1. W całym meczu najskuteczniejszym zawodnikiem był bezapelacyjnie Zalewski, który zdobył sześć goli.

Połowę mniej trafień zaliczył Raduszewski z Qubańskiego Luzika Jr., ale w pojedynku z Dansk Supermarked to ten piłkarz poprowadził swój zespół do pierwszego zwycięstwa. Przez większą część spotkania wynik oscylował w okolicach remisu i dopiero w ostatnich fragmentach luzacy przechylili mocniej szalę na swoją korzyść.

W ekstralidze niespodziewane kłopoty z CHU Fala miał mistrz z sezonu letniego Doker Port. Wprawdzie wygrał 6:4, ale Fala postawiła wysoko poprzeczkę. Trzy gole dla faworyta uzyskał w tym pojedynku Różycki. Dla przegranych trafiali bracia Gogarowscy oraz po dwakroć Mikołajczyk.

Z kolei mistrz sprzed dwóch sezonów DB Port poradził sobie z Silo Trans 8:4. Hat tricka zaliczył Chlibyk, ale nie tylko. Także upomnienie. Bo w końcówce zobaczył żółtą kartkę.

Natomiast obrońcy tytułu, devsi, pokazali miejsce w szyku beniaminkowi. Kurier Szczeciński pojawił się w dość wąskim zestawieniu i w końcówce spotkania tylko asystował pewnym swojego rywalom. Zresztą rezultat 1:18 powinien wystarczyć za cały komentarz.

Więcej o rozgrywkach można przeczytać na Facebooku oraz stronie internetowej www.slpn.szczecin.pl, w tym relacje meczowe „minuta po minucie" oraz szczegółowe statystki. Ponadto nadal można dopisać swoje zespoły do halowych zmagań. Wyczerpujących informacji udzielają w tej mierze Bartosz Trojnacki (tel. 604-79-63-38) oraz Łukasz Tymko (533-30-70-75)

 (ps)

Fot. R.PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy