wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Herbatka tylko z kiełbaską ...

Piłka nożna. Herbatka tylko z kiełbaską ...

Piłka nożna. Herbatka tylko z kiełbaską ...
Data publikacji: 2015-12-03 09:58
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 209 44934

ZŁOŚCILI się zmarznięci kibice szczecińskiej Pogoni podczas poprzedniego meczu na Twardowskiego z Lechem Poznań, gdy nie mogli w punkcie gastronomicznym na stadionie kupić gorącej herbaty. Dostępna była tylko wówczas, gdy kupiło się pieczoną kiełbasę za 10 zł.

- Dlaczego Pogoń nie pozwala kibicom rozgrzać się gorącą herbatą? - zapytaliśmy rzecznika prasowego klubu Krzysztofa Uflanda.

- To nie Pogoń prowadzi stoiska gastronomiczne, lecz Restauracja „Kuźnia" z ulicy Śląskiej. Firma ta może prowadzić działalność na meczach portowców dzięki umowie zawartej z Pogonią. Formy cateringu muszą być jednak z nami uzgodnione i tak się dzieje. Rzeczywiście na meczu z Lechem doszło do nieprawidłowości, o czym wiemy, bo sygnalizowali nam to kibice. „Kuźnia" prowadzi stoiska gastronomiczne w trzech strefach, i tylko w jednej z nich, na stoisku pomiędzy budynkiem klubowym i sektorem rodzinnym, herbaty nie można było kupić, lecz można ją było dostać gratis przy zakupie kiełbasy. To kwestia tego, że obsługa stoiska błędnie zinterpretowała sentencję umowy. Sytuacja na meczu z Lechią Gdańsk już się nie powtórzy. Herbata będzie dostępna gratis przy zakupie kiełbasy, ale będzie też można kupić tylko samą herbatę.

Podeszliśmy do wspomnianego stoiska pół godziny przed meczem z Lechią i herbaty nam nie sprzedano. Na rozgrzewkę można było kupić kawę lub grzane piwo bezalkoholowe (alkoholowe sprzedawano tylko zimne, choć to i tak postęp, bo na meczu podwyższonego ryzyka z Lechem nie było go wcale - w środę ryzyko było mniejsze, bo fani z Trójmiasta nie przyjechali dotknięci tzw. zakazem stadionowym). ©℗ (mij)

Cały artykuł czytaj w piątkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Wierny Fan Pogoni
A ja kupiłem kiełbasę i piwo, a na pytanie o należną mi herbatę, usłyszałem że przecież kupił Pan zimne piwo to po co Panu Herbata :) Hehe, dramat ta firma która ogarnia Gastronomię na Twardowskiego! Pogonić amatorów w cholerę!
2015-12-04 20:55:37
wtz
Jako wegetarianin, domagam się, żeby herbata była przynajmniej do słonecznika.
2015-12-03 14:40:40
Janusz biznesu
Chcesz herbatę kup kiełbasę... ciekawe rozumowanie... może by tak inne sklepy wprowadziły podobną zasadę? Wesoło będzie - opony tylko w pakiecie z samochodem, czekolada tylko w pakiecie z wagą łazienkową czy ziemniaki tylko w pakiecie z kurczakiem i pomidorami.
2015-12-03 14:09:18
kibic
Restauracja „Kuźnia" super kryptoreklame wczoraj sobie zrobiła.jak ktoś kupujący nie upomniał się o herbatę to jej nie otrzymał.jaki stadion takie stoiska gastronomiczne.takie podsumowanie jest najlepsze.
2015-12-03 13:16:05
dramat
i to jest kolejny dramat tego stadionu. Biedny katering zza kraty i jeszcze wałki na herbacie. Na dobrą sprawę każdy kibic, który pofatygował się na ten zdezelowany stadion powinien do biletu dostać obowiązkową herbatę, a nawet dwie, za to że siedzi cierpliwie na zimnie przez 105 minut. Za dzieciaka jak chodziłem na Pogoń to catering był lepszy, bo były chyba też szaszłyki. To co teraz jest, to przypomina rok 1995, a nie 2015. Nie chodzę na Pogoń, bo za młodu tyle tam wymarzłem, że do dzisiaj mnie trzęsie na samą myśl o kolejnym razie. A tu jeszcze herbatki żałują. DRAMAT
2015-12-03 11:00:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy