sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Grosicki strzela, Golla na ławce

Piłka nożna. Grosicki strzela, Golla na ławce

Piłka nożna. Grosicki strzela, Golla na ławce
Data publikacji: 2016-03-06 18:48
Wywietleń: 1025 122592

28 – letni wychowanek Pogoni Szczecin Kamil Grosicki zagrał w wyjściowym składzie ligowego meczu Ligue 1 Rennes z Nantes i bardzo szybko przekonał, że może być drużynie równie przydatny od początku, co w roli rezerwowego.

Skrzydłowy reprezentacji Polski zdobył gola już po kwadransie gry i była to bramka na 2:0. Gospodarze do przerwy wygrywali 4:0 i było jasne, że losy derbowego spotkania są przesądzone.

Po zmianie stron mecz się wyrównał, goście zdobyli honorowego gola, miejscowi od 68 min. grali w osłabieniu, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Grosicki przebywał na boisku do 85 min.

Po tym meczu okazało się, że Kamil Grosicki z Rennes poważnie liczy się w walce o europejskie puchary. To dlatego Rennes nie chciało sprzedać polskiego skrzydłowego do Legii nawet za sumę 1,5 mln euro. Jest dla francuskiej drużyny zbyt ważnym piłkarzem.

Swój mecz w niedzielę rozgrywała też inna drużyna z lig europejskich z byłym piłkarzem Pogoni w szerokim składzie. W holenderskiej Eredivisie znakomite recenzje zbiera 24 – letni Wojciech Golla. Sam oficjalnie przyznał nawet, że zdecydowanie zwiększyło się jego osobą zainteresowanie sztabu trenerskiego reprezentacji Polski.

Zespół Wojciecha Golli NEC Nijmegen wygrał w niedzielnym meczu z Heraclesem 1:0 (0:0) zdobywając bramkę na dwie minuty przed końcem przerywając passę pięciu spotkań bez zwycięstwa.

Niestety, Wojciech Golla cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. To pierwsza taka sytuacja polskiego obrońcy odkąd rozpoczął występy w holenderskiej Eredivisie i w najmniej oczekiwanym momencie – niemal w przeddzień rozesłania powołań na marcowe mecze towarzyskie reprezentacji. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”