Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Gol Grosickiego w doliczonym czasie

Data publikacji: 27 lutego 2016 r. 21:54
Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2016 r. 21:54

Nie zmienia się sytuacja Kamila Grosickiego we francuskim Rennes. Wychowanek Pogoni Szczecin wciąż jest żelaznym rezerwowym i wciąż wchodzi do gry w trakcie drugiej połowy.

Podczas sobotniej potyczki Rennes w Tuluzie, reprezentacyjny skrzydłowy wszedł na boisko dopiero na ostatnie osiem minut, jako trzeci zmiennik.

Na boisku pojawił się cztery minuty po stracie gola przez jego drużynę na 0:1, a jego pojawienie się na boisku już nie po raz pierwszy odmieniło losy meczu.

Drużyna Rennes najpierw doprowadziła do wyrównania na 1:1 już w doliczonym czasie gry, a kilkadziesiąt sekund później zapewniła sobie wygraną dzięki bramce Kamila Groskiego.

To już siódme trafienie Grosickiego w obecnym sezonie we francuskiej Ligue 1 i szóste w roli rezerwowego. (par)