środa, 30 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Dymisja Sobieszczuka

Piłka nożna. Dymisja Sobieszczuka

Piłka nożna. Dymisja Sobieszczuka
Data publikacji: 2020-08-05 14:04
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-06 10:28
Wywietleń: 839 468252

Po trzech porażkach IV-ligowych piłkarzy szczecińskiej Iskierki w sobotę do dymisji podał się dotychczasowy trener zespołu Krzysztof Sobieszczuk, a jego rezygnacja została przyjęta przez zarząd klubu. Na kibicowskiej giełdzie pojawiły się spekulacje, że następcą Sobieszczuka może zostać były piłkarz i trener m.in. Pogoni Szczecin - Mariusz Kuras.

O tym czy tak się stanie, postanowiliśmy porozmawiać z dyrektorem sportowym Iskierki Dariuszem Pińkowskim.

- Nie możemy na razie ujawnić nazwiska nowego szkoleniowca, a uczynimy to oficjalnie 24 sierpnia - poinformował nas D. Pińkowski. - Do tego czasu zespół poprowadzi szkoleniowiec tymczasowy. Mogę jedynie uchylić rąbka tajemnicy, że naszym nowym trenerem nie będzie Mariusz Kuras. ©℗

(mij)

Komentarze

Manager
Wiadomo od tygodnia, że trenerem zostanie Arek Jarymowicz. Zimą trener przeprowadzi ofensywę transferową żeby ratować ligę ( Klym, Szczerbik, Kozłowski, Prokopowicz, Chodorowski, Hajdukiewicz, Rdzeń, Grześkowiak plus młodzież z akademii Pogoni). Niestety dyrektor Pinki i Krzychu byli za słabi w znajomościach, żeby przyciągnąć do klubu wartościowych, doświadczonych zawodników którzy są niezbędni w takiej lidze. Dużo też zależy od prezesa w kwestii przyszłych transferów. Czy chce utrzymać ligę czy chce grać tym co ma w przyszłym sezonie w klasie O.
2020-08-06 09:52:58
Iroslaw
Urodziłem się w Płoni tam też wychowałem.Grałem krótko w ówczesnym DKS-ie gdzie wypatrzył mnie śp.TRENER WŁODZIMIERZ OBST. Spędziłem w POGONI najszczęśliwsze lata mojego życia. Do dziś mam wielu przyjaciół spośród byłych piłkarzy,a to wszystko dzięki dzisiejszej ISKIERCE. DZIĘKUJĘ I POWODZENIA KOCHANI !!!!!!!
2020-08-06 07:58:45

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie