poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Do Płocka bez Frączczaka i Rapy

Piłka nożna. Do Płocka bez Frączczaka i Rapy

Piłka nożna. Do Płocka bez Frączczaka i Rapy
Data publikacji: 2017-09-14 17:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-14 18:46
Wywietleń: 983 292211

Bez napastnika Adama Frączczaka i obrońcy Cornela Rapy szczecińska Pogoń uda się na sobotnie spotkanie ekstraklasy piłkarskiej do Płocka. W meczu w Wisłą zastąpią ich dotychczasowi rehabilitanci Łukasz Zwoliński i Jarosław Fojut.

Pogoń ostatni mecz wygrała w Gdyni 19 sierpnia z Arką 3:0. Potem przegrała w Niecieczy z Sandecją i zremisowała u siebie z Lechem. To sprawiło, że po ośmiu kolejkach zespół trenera Skorży zajmuje dopiero 12. miejsce. Znacznie poniżej oczekiwań.

- Czas pomiędzy meczami reprezentacji chcemy wykorzystać do tego, by poprawić nasze konto punktowe i zajmować przed kolejną przerwą reprezentacyjną znacznie lepsze miejsce. Zaczęliśmy od remisu u siebie z Lechem, z czego nie jesteśmy zadowoleni. Dlatego teraz jedziemy do Płocka z jasnym nastawieniem gry o zwycięstwo – zadeklarował Skorża.

W pojedynku z Lechem kontuzji łydki nabawił się kapitan "Portowców" Frączczak, co wykluczy go z gry na ok. trzy tygodnie. Z kolei Rapa mecz z Wisłą opuści z powodu nadmiaru żółtych kartek.

- Nie zdradzę wielkiej tajemnicy jeśli powiem, że Adama zastąpi Łukasz Zwoliński, który już w meczu z Lechem dał dobrą zmianę. W miejsce Cornela wróci do składu Jarek Fojut. Jest już zdrowy i będzie partnerem dla Laszy Dwaliego – zapewnił Skorża.

- Cieszę się, że wróciłem do zdrowia i normalnych treningów. Trener nam powiedział jak ważny mecz zagramy w Płocku. Po meczu z Lechem czujemy niedosyt, ponieważ przyjechała wielka drużyna, dla której ważniejszym celem było nie stracić bramki niż ją strzelić – powiedział Zwoliński.

Młody napastnik Pogoni już ponad rok nie strzelił bramki w ekstraklasie. Zwoliński przekonuje jednak, że nie ma z tego powodu kompleksów.

- Zmieniłem nastawienie. Rozmawiałem z trenerem o tym. Powiedział mi, że prędzej czy później strzelę bramkę. Presja jest już za mną i liczenie kolejnych meczów bez bramki już mam za sobą – zapewnił Zwoliński.

Mecz Wisły z Pogonią rozegrany zostanie w Płocku w sobotę o godz. 15.30. (pap)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

okiem kibica
Miejsce Pogoni w tabeli jest pochodną tego co sobą prezentują i wyznacznikiem umiejętności.Nie liczmy na nic więcej,martwmy się aby nie pogłębiał się regres.
2017-09-14 18:43:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”