poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Młodsi wygrali ze starszymi

Piłka nożna. Młodsi wygrali ze starszymi

Piłka nożna. Młodsi wygrali ze starszymi
Data publikacji: 2017-09-13 17:17
Wywietleń: 639 292055

W makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych doszło do derbowego spotkania dwóch zespołów Pogoni Szczecin występujących w tej samej grupie. Niespodziewanie wygrała drużyna młodsza z rocznika 2002, która pokonała o rok starszych kolegów 2:0 (1:0) po golach Rybickiego i Michalaka.

- Dobrze graliśmy tylko w początkowych 10 minutach – ocenił nieudany mecz swojej drużyny trener starszej drużyny, Andrzej Tychowski. - Później straciliśmy kontrolę nad meczem, nie potrafiliśmy zapanować nad sytuacja na boisku, ani odwrócić losów meczu. Przegraliśmy zasłużenie.

Dla zespołu z rocznika 2001 to już trzecia z rzędu porażka. Zespół w tych spotkaniach zdobył zaledwie dwa gole, a stracił ich aż 10. W piłce młodzieżowej nie wynik jest najważniejszy, ale jednak trzy dotkliwe porażki z rzędu na pewno mogą niepokoić.

- Mamy teraz 10 dni do następnego meczu, musimy przeanalizować naszą grę, która w ostatnim czasie nie wygląda dobrze – ocenia szkoleniowiec. - Na pewno też jesteśmy taką sytuacją zaskoczeni, spotykamy się z nią po raz pierwszy, nigdy wcześniej nie notowaliśmy takiej serii.

Dużo ciepłych słów należy się natomiast drużynie z rocznika 2002, która w obecnym sezonie nie przegrała jeszcze meczu i prócz Lecha i Lechii jest jedną z trzech niepokonanych w grupie. W zespole trenera Zygonia wystąpiło nawet dwóch piłkarzy z rocznika 2003: Balcewicz i Kozłowski i byli wyróżniającymi się piłkarzami w zespole.

Mecz został rozegrany awansem, ponieważ trzech piłkarzy z rocznika 2002 otrzymało powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski. Wędrychowski i Iskra grali w drużynie z rocznika 2001, natomiast Rybicki ze swoimi rówieśnikami z rocznika 2002. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
25
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Potańcówka w szczecińskiej Różance
Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy