niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Capelli ubierze Pogoń

Piłka nożna. Capelli ubierze Pogoń

Piłka nożna. Capelli ubierze Pogoń
Data publikacji: 2020-05-28 16:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-29 00:14
Wywietleń: 738 457130

Od sezonu 2020/21 nowym partnerem technicznym Pogoni Szczecin będzie marka Capelli Sport. Obie strony zawarły wieloletnią umowę, na mocy której Capelli Sport zostanie oficjalnym i wyłącznym dostawcą strojów meczowych, odzieży i wyposażenia sportowego klubu.

Od początku sezonu 2020/21 Capelli Sport dostarczać będzie klubowi odzież sportową, stroje meczowe i treningowe, w których piłkarze Pogoni Szczecin będą prezentować się na boisku, treningach, oficjalnych spotkaniach, eventach i marketingowych prezentacjach. Partner przygotował dedykowane wzory oraz produkty najwyższej jakości.

- Jesteśmy podekscytowani wejściem na polski rynek z tak fantastycznym partnerem i klubem jakim jest Pogoń Szczecin - mówi szef Capelli Sport Europe Kay Mourheg. - W trwającym dotąd sezonie Pogoń prezentowała się naprawdę dobrze i jest właśnie takim typem klubu, z jakimi staramy się nawiązywać współprace. Oczekujemy z niecierpliwością momentu, gdy zaczniemy już wspierać klub, zawodników i kibiców.

- Szukaliśmy partnera, który rozwija się i szuka możliwości ekspansji na nowe europejskie rynki – mówi prezes zarządu Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek. – Współpraca z Capelli Sport ma dla nas bardzo dużą wartość. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że partner przygotował dla nas trzy dedykowane zestawy strojów meczowych na nowy sezon. Jestem pewien, że fani Pogoni Szczecin będą pozytywnie zaskoczeni.

Marka Capelli Sport powstała w 2011 roku. Została stworzona przez spółkę-matkę, GMA Group, z misją dostarczania jakości, funkcjonalności i rozwiązań wspierających jak najlepszą dyspozycję sportowców. GMA Group ma ponad 30-letnie doświadczenie w segmencie odzieżowym, mody, czy biznesowych akcesoriów.

Markę cechuje innowacyjność oraz produkcja najwyższej klasy sprzętu treningowego i sportowego, dzięki czemu na całym świecie jest partnerem wielu profesjonalnych klubów, ale także półprofesjonalnych, młodzieżowych, czy amatorskich. (par)

Komentarze

mezus
a mnie w tym sezonie dalej bedzie ubierała...moja stara
2020-05-28 23:44:03

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie