wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Łasicki już po zabiegu

Piłka nożna. Łasicki już po zabiegu

Piłka nożna. Łasicki już po zabiegu
Data publikacji: 2020-05-28 13:31
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-28 13:38
Wywietleń: 398 457067

W czwartek w godzinach porannych Igor Łasicki przeszedł operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Zabieg odbył się w Centrum Medycznym "Dom Lekarski" w Szczecinie, a przeprowadził go klubowy lekarz - dr Bartosz Paprota. 

- Igor czuje się dobrze. Nie było żadnych komplikacji. Zastosowałem metodę hybrydową, czyli połączenie przeszczepu od pacjenta ze specjalną wzmacniającą taśmą. To ma umożliwić szybszą rehabilitację. W zasadzie dzisiaj po południu Igor rozpoczyna już pierwsze ćwiczenia - powiedział dr Paprota. 

Przewidywany powrót Łasickiego do zdrowia to 5-6 miesięcy. Można zatem wykluczyć powrót na boisko obrońcy jeszcze w tym roku kalendarzowym. Jest natomiast szansa, że piłkarz w pełni przepracuje okres przygotowawczy w przerwie zimowej kolejnego sezonu i będzie gotowy do gry od rundy wiosennej roku następnego.

Łasicki jest piłkarzem Pogoni od lata ubiegłego roku. Od początku nie był piłkarzem podstawowym, jednak zawsze gotowy do zastąpienia jednego z dwóch podstawowych środkowych obrońców: Zecha, lub Triantafyllopoulosa. Spisywał się zawsze bez zarzutu, był bardzo wartościowym dublerem z dużymi szansami na walkę o wyjściowy skład po przymusowej przerwie spowodowanej koronawirusem. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie