poniedziałek, 10 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Bulwersująca prowokacja, obrażany Stasiak ukarany

Piłka nożna. Bulwersująca prowokacja, obrażany Stasiak ukarany

Piłka nożna. Bulwersująca prowokacja, obrażany Stasiak ukarany
Data publikacji: 2020-07-01 10:48
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-01 23:31
Wywietleń: 908 462738

21-letni napastnik Górnika Łęczna Aron Stasiak został ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN dyskwalifikacją na trzy mecze za uderzenie przeciwnika podczas meczu 28. kolejki II ligi z Bytovią Bytów.

Wypożyczony z Pogoni Szczecin Stasiak w tym sezonie zagrał w 27 spotkaniach ligowych, w których strzelił pięć bramek i zaliczył trzy asysty. Górnik ma duże szanse awansu do pierwszej ligi, zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli gwarantujące bezpośredni awans.

21-latek otrzymał czerwoną kartkę po bulwersującej sytuacji. Został sprowokowany przez piłkarza drużyny przeciwnej, który wyraził się obraźliwie w stosunku do matki piłkarza. Sprawa jest jeszcze bardziej skandaliczna z tego powodu, że matka piłkarza jest chora na raka i nie jest to żadną tajemnicą w piłkarskim środowisku.

Aron Stasiak z różnych stron Polski otrzymywał wsparcie nie tylko duchowe, ale także finansowe po to, żeby pomóc w leczeniu chorej mamy. Jeżeli piłkarz prowokujący o tym nie wiedział, to powinien się wstydzić bardziej od utalentowanego napastnika. Cel swój osiągnął, osłabił drużynę przeciwną niedopuszczalną prowokacją, ale granice zostały przekroczone. (par)

 

Komentarze

wyPAD 2020
w takiej sytuacji przypomina mi się scena z filmy z Patrickiem Swayze " Wikidajło" : a jak ktoś nazwie moją matkę k..wą ? a jest nią ? To tylko praca, ryja mógł oklepać po meczu..
2020-07-01 12:18:34

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie