Sobota 15 maja 2021r. 

Piłka nożna. Bulwersująca prowokacja, obrażany Stasiak ukarany

Data publikacji: 2020-07-01 10:48
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-01 23:31
Piłka nożna. Bulwersująca prowokacja, obrażany Stasiak ukarany
 

21-letni napastnik Górnika Łęczna Aron Stasiak został ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN dyskwalifikacją na trzy mecze za uderzenie przeciwnika podczas meczu 28. kolejki II ligi z Bytovią Bytów.

Wypożyczony z Pogoni Szczecin Stasiak w tym sezonie zagrał w 27 spotkaniach ligowych, w których strzelił pięć bramek i zaliczył trzy asysty. Górnik ma duże szanse awansu do pierwszej ligi, zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli gwarantujące bezpośredni awans.

21-latek otrzymał czerwoną kartkę po bulwersującej sytuacji. Został sprowokowany przez piłkarza drużyny przeciwnej, który wyraził się obraźliwie w stosunku do matki piłkarza. Sprawa jest jeszcze bardziej skandaliczna z tego powodu, że matka piłkarza jest chora na raka i nie jest to żadną tajemnicą w piłkarskim środowisku.

Aron Stasiak z różnych stron Polski otrzymywał wsparcie nie tylko duchowe, ale także finansowe po to, żeby pomóc w leczeniu chorej mamy. Jeżeli piłkarz prowokujący o tym nie wiedział, to powinien się wstydzić bardziej od utalentowanego napastnika. Cel swój osiągnął, osłabił drużynę przeciwną niedopuszczalną prowokacją, ale granice zostały przekroczone. (par)

 

Komentarze

wyPAD 2020
2020-07-01 12:18:34
w takiej sytuacji przypomina mi się scena z filmy z Patrickiem Swayze " Wikidajło" : a jak ktoś nazwie moją matkę k..wą ? a jest nią ? To tylko praca, ryja mógł oklepać po meczu..

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ