środa, 01 kwietnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Budowa stadionu przebiega bez zmian

Piłka nożna. Budowa stadionu przebiega bez zmian

Piłka nożna. Budowa stadionu przebiega bez zmian
Data publikacji: 2020-03-23 14:35
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-24 14:15
Wywietleń: 951 448578

Wprowadzenie na terenie kraju stanu epidemii, na ten moment, nie odbiło się negatywnie na realizowanej w Szczecinie inwestycji przebudowy stadionu piłkarskiego i budowy infrastruktury treningowej. Miasto jest w stałym kontakcie z wykonawcą i na bieżąco monitoruje sytuację nad przebiegiem inwestycji. Roboty budowlane toczą się normalnym tokiem.

Budowa stadionu piłkarskiego rozpoczęła się dwanaście miesięcy temu. Dotąd nie oddano do użytku zaplanowanych w pierwotnym terminie w końcówce poprzedniego roku i w pierwszym kwartale obecnego: dwóch boisk treningowych numer 3 i 4, oraz budynku Centrum Szkolenia i Młodzieży. Na chwilę obecną nie złożone jednak zostały wnioski o zmiany terminów.

Uwarunkowania ulegają dynamicznym zmianom, jednak do tej pory nie było zgłoszeń od wykonawcy dotyczących zmian terminów realizacji z powodu pandemii koronawirusa.

Obecnie toczą się prace przy budowie boisk treningowych 3, 5 i 6. W budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży prowadzone są roboty elewacyjne i wewnętrzne budowlano – instalacyjne.

W pawilonach na koronie stadionu wykonywane jest pokrycie dachów, prowadzone są też wewnętrzne prace budowlano – instalacyjne. Trwa montaż pokrycia dachu stadionu na trybunie zachodniej. Realizowane są prace przy instalacjach elektrycznych i niskoprądowych. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

 

Komentarze

Kibic
Tymczasem Prezes Jarosław Mroczek mówi o opóźnieniach. "Ocenił, że wykonawca zaczyna mieć problemy z pracownikami. Ludzie odmawiają przyjścia do pracy, tempo robót mocno spadło. Część dostaw materiałowych opóźnia się. Między innymi później będzie dostarczone oświetlenie ze Stanów Zjednoczonych, które właśnie miało być montowane. Również pokrycie zadaszenia nie odbywa się zgodnie z planem. Zdaniem Jarosława Mroczka oddanie dwóch trybun do użytku: zachodniej i południowej nie zostanie dotrzymane. Termin 30 czerwca zostanie wydłużony nawet o dwa miesiące."
2020-03-24 13:51:34
400 milionow dla kiboli
Za te pieniadze mozna bylo zrobic cos dla mieszkancow, a nie kilku kiboli i prywatnej firmy.
2020-03-24 09:52:51
Dziwny tytulik
Budowa stadionu przebiega bez zmian
2020-03-23 18:23:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Koronawirus w Szczecinie

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie