czwartek, 20 lutego 2020.
Strona główna > Sport > Jest budynek, wkrótce trawa

Jest budynek, wkrótce trawa

Jest budynek, wkrótce trawa
Data publikacji: 2020-01-22 17:50
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-24 09:01
Wywietleń: 1057 439239

Podczas spotkań rundy jesiennej, gdy piłkarki Olimpii Szczecin rozgrywały swe mecze Ekstraligi, a piłkarze szczecińskiej Stali w Klasie Okręgowej, jedna z trybun stadionu (od strony ul. Axentowicza) była wyłączona z eksploatacji. Gdy w tym tygodniu odwiedziliśmy ten obiekt, na drugiej trybunie demontowane były ławki. Czyżby miało dojść do niezapowiedzianej przedwczesnej likwidacji obiektu? Postanowiliśmy zapytać w Centrum Informacji Miasta UM Szczecin.

- Nie ma mowy o likwidacji - uspokoił nas Dariusz Sadowski z CIM UM Szczecin. - Na „starej” części obiektu prowadzone są prace konserwatorskie, których celem już zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa użytkownikom. Stare zmurszałe ławki wymienione zostaną na nowe, wygodniejsze i bezpieczne.

Rozmawiając o „starej" części obiektu, nie omieszkaliśmy też zapytać o część „nową", czyli budowany po drugiej stronie ul. Biskupa Bandurskiego nowoczesny kompleks piłkarski.

- Inwestycja realizowana na zlecenie MOSRiR-u przy ulicy Bandurskiego przebiega zgodnie z planem - poinformował nas D. Sadowski. - Pełnowymiarowe boisko trawiaste jest już prawie gotowe i wykładana jest ostatnia warstwa wegetacyjna, na której pojawi się trawa. Oznacza to, że na tym obszarze wszelkie prace związane z instalacją złączy i drenażem zostały już zakończone. Natomiast budynek szatniowo-socjalny znajduje się już w stanie surowym zamkniętym, a zatem pozostało tynkowanie ścian wewnętrznych. W dalszej kolejności realizowane będą prace związane z pozostałymi boiskami, czyli pełnowymiarowym ze sztuczną nawierzchnią oraz małym trawiastym boisku treningowe. W kolejnych planach jest zagospodarowanie terenu i wykonanie parkingu. ©℗

(mij)

Fot. UM Szczecin

 

Jest budynek, wkrótce trawa

Komentarze

Skejt
Łezka się w oku kręci... i radość serce rozpiera... ale żużel - historyczny żużel odchodzi w zapomnienie... boisko na którym trenowanie i granie ligowych meczów w rundzie zimowo-jesiennej było obowiązkowe - wtedy trzeba było oszczędzać główną płytę :))) Stare dobre czasy - gdy wejście na GŁÓWNĄ było nagroda i wyróżnieniem HAhahahahahaha No nic - teraz nowe gwiazdy piłkarskie będą miały warunki jak ich koledzy i koleżanki z kraju obok... Oby kolejny Krychowiak się trafił :)
2020-01-24 08:19:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie