Czwartek, 02 maja 2024 r.

Piłka nożna. Błękitni o krok od degradacji

Data publikacji: 19 lipca 2020 r. 19:47
Ostatnia aktualizacja: 20 lipca 2020 r. 10:44

Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 2:3 (2:2). 1:0 Sitkowski (24), 1:1 Feliks (29), 2:1 Sanocki (33), 2:2 Nakrosius (36), 2:3 Szewczyk (67)

Błękitni: Rzepecki - Szrek, Ostrowski, Sadowski, Sitkowski, Krawczun (74. Kompanicki), Sanocki, Łysiak (74. Polkowski), Cywiński (87. Bednarski), Fadecki, Paczuk (86. Bochnak).

Piąty z rzędu mecz przed własną publicznością przegrali piłkarze Błękitnych. Stargardzianie na kolejkę przed końcem rozgrywek są poważnie zagrożeni spadkiem, a o losie podopiecznych trenera Adama Topolskiego zadecyduje ostatni mecz w najbliższy piątek w Poznaniu z rezerwami Lecha.

Błękitni dwukrotnie w tym meczu obejmowali prowadzenie, ale długo z korzystnego wyniku się nie cieszyli. Garbarnia wyrównywała najpierw po pięciu, a następnie trzech minutach. Goście wyszli na prowadzenie w II połowie i Błękitni przez ponad 23 minuty nie potrafili odpowiedzieć składnym atakiem i uratować choćby punktu. (woj)