sobota, 05 grudnia 2020r.

Piłka nożna. Błękitni coraz bliżej trzeciej ligi

Data publikacji: 2020-07-11 19:21
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-11 19:21
Piłka nożna. Błękitni coraz bliżej trzeciej ligi
 

Błękitni Stargard -Stal Rzeszów 0:1 (0:0). 0:1 Reiman (90)

Błękitni: Rzepecki – Szrek, Sadowski, Ostrowski, Theus (90. Bednarski), Krawczun (90. Kompanicki), Bochnak (46. Sanocki), Łysiak, Cywiński (65. Gawron), Fadecki, Paczuk.

Piłkarze Błękitnych przegrali czwarty z rzędu mecz przed własną publicznością. Tym razem stargardzianie musieli uznać wyższość rzeszowskiej Stali. Goście komplet punktów zapewnili sobie w przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Sobotni mecz był bezbarwny i mało interesujący. Od pierwszych minut lepiej prezentowali się goście, ale grali niedokładnie i nieskutecznie. Po przerwie mecz się wyrównał. Błękitni częściej byli w posiadaniu piłki, ale grali równie nieskutecznie co Stal. Nawet najlepszy snajper stargardzian Fadecki nie zdołał wypracować sobie żadnej dogodnej pozycji strzeleckiej.

Gdy wydawało się,że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, Rzepeckiego zaskoczył strzałem na wagę zwycięstwa Reiman. Stal dzięki trzem punktom zachowała nadzieję na baraże o I ligę, Błękitni są natomiast coraz bardziej zagrożeni spadkiem. (woj)

Fot. R. Pakieser

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ