środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Biletów na mecz z Legią coraz mniej

Piłka nożna. Biletów na mecz z Legią coraz mniej

Piłka nożna. Biletów na mecz z Legią coraz mniej
Data publikacji: 2016-04-08 17:07
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-08 17:07
Wywietleń: 979 127470

Na nieco ponad dobę przed rozpoczęciem meczu Pogoń – Legia ponad 12,5 tys. miejsc na wysłużonym szczecińskim stadionie zostało rozdysponowanych. W kasach pozostało niespełna 2 tys. wejściówek.

Sobotni mecz Pogoni z Legią wzbudził niespotykane w ostatnich latach zainteresowanie. Tak dużej frekwencji nie było od 3,5 roku. Dokładnie 22 października 2012 roku mecz Pogoni z Legią obserwowało dokładnie 14 914 kibiców.

Frekwencja z tamtego dnia nie zostanie poprawiona, ale tylko z tego powodu, że w sobotni wieczór na stadionie może zasiąść maksymalnie 14,4 tys. fanów.

Mecz Pogoni z Legią jest dużym wyzwaniem sportowym dla piłkarzy, ale też organizacyjnym dla klubu, który na dobę przed rozpoczęciem meczu rozpoczął kampanię informacyjną w kwestiach organizacyjnych.

W związku z większym, niż zwykle zainteresowaniem publiczności, organizatorzy zabiegają, aby przedmeczowy ruch pod stadionem odbywał się płynnie i aby wszyscy mogli zasiąść na swoich miejscach przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Kibice będą wchodzić na stadion przez blisko 30 kołowrotków (wszystkie na obiekcie będą otwarte). W związku z tym, że każdy ma określoną przepustowość, klub namawia fanów, by na stadion przybywali odpowiednio wcześniej.

Bramy będą otwarte od godziny 16. Zapowiada się dobra pogoda, więc na pewno będzie to dobrze spędzony czas. Jak za dawnych lat jeszcze z poprzedniego wieku, kiedy kibice już na kilka godzin przed meczami oczekiwali na trybunach grając na przykład w karty. Od godziny 16 czynne będą punkty gastronomiczne. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy