wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Bartoszek kolejnym kandydatem

Piłka nożna. Bartoszek kolejnym kandydatem

Piłka nożna. Bartoszek kolejnym kandydatem
Data publikacji: 2017-05-10 12:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-11 14:12
Wywietleń: 3190 253872

Wiadomo już, że w przyszłym sezonie trenerem Korony Kielce nie będzie Maciej Bartoszek. Nowy właściciel kieleckiego klubu oznajmił to oficjalnie.

Zatrudnieniem wciąż pracującego w kieleckim klubie trenera podobna zainteresowana jest Pogoń Szczecin. Szczeciński klub miał we wtorek prowadzić z trenerem pierwsze rozmowy. Informację potwierdził portal Futbolnews.pl.

Michał Bartoszek pokazał się podczas trwającego jeszcze sezonu ze znakomitej strony. Przeciętny zespół Korony, który wszyscy skazywali na degradację zdołał nie tylko uratować przed spadkiem, ale też po raz pierwszy w historii klubu wprowadził tą drużynę do grupy mistrzowskiej.

Korona pod wodzą trenera Bartoszka w pierwszych dwóch meczach grupy mistrzowskiej zaprezentowała się zdecydowanie lepiej, niż Pogoń. W dwumeczu z Lechem i Jagiellonią wywalczyła punkt, zdobyła w sumie trzy gole i w obu pojedynkach była bliższa wygranej, niż bardziej renomowani rywale.

Pogoń w obecnym sezonie mierzyła się z Koroną prowadzoną przez Macieja Bartoszka w rundzie jesiennej i doznała najbardziej dotkliwej porażki w sezonie. Przegrała 1:4, w żadnym innym meczu nie straciła tak wielu goli. Okazja do rewanżu nastąpi w ostatniej kolejce sezonu, gospodarzem meczu będzie Pogoń. ©℗ (par)

Fot. legia.net

 

Komentarze

Oleś
Uwaga p.Stolarczyk!!!Jose Mourinho też będzie do wzięcia.
2017-05-11 13:52:35
śmiechu warte
Kolejny który będzie miał do domu bardzo daleko i po roku"z ważnych przyczyn osobistych" będzie zmuszony podać się do dymisji bo na dojazdach do domu traci On traci żona dzieci i najbliżsi.Tego podpisując kontrakt żaden trener nie bierze pod uwagę i nie ma pojęcia jaka odległość dzieli go od domowych pieleszy-? ( przykład Moskala )Olśnienia dostają po roku,bo coś za długo trwa podróż do domu.Proszę Was.....litości
2017-05-11 12:57:34
zbik7
Dobry pomysl wlodarzy Pogoni, dobry trener !!!
2017-05-10 14:46:31
Do "właścicieli"
Do "właścicieli" tz. Dumy Pomorkowa. Drużynie ekstraligowej, potrzeba nie zmiany trenera, ale zmiany toku myślowego "właścicieli". "właściciele" zatrzymali się na etapie.. Pantofelek (Paramecium caudatum), należący do typów orzęsków. Pantofelek posiada dwie, umieszczone w biegunach komórki, które kurcząc się wydalają na zewnątrz nadmiar ...nicości :))
2017-05-10 14:36:12
Bartoszek
Nareszcie chlop z jajami taki trenertu jest potrzebny pozdrawiam .Pepino
2017-05-10 12:44:48

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie