środa, 12 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Balcewicz z kontraktem

Piłka nożna. Balcewicz z kontraktem

Piłka nożna. Balcewicz z kontraktem
Data publikacji: 2018-07-13 10:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-14 13:43
Wywietleń: 2199 338240

Obrońca Pogoni Szczecin i reprezentacji Polski U15 Filip Balcewicz podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Utalentowany defensor związał się z szczecińskim klubem trzyletnim kontraktem.

Balcewicz jest wychowankiem Pogoni Szczecin, w której trenuje nieprzerwanie od dziewięciu lat. W ostatnim sezonie był był kapitanem zespołu juniorów młodszych, z którym jesienią zajął drugie miejsce w Centralnej Lidze Juniorów U17, choć był młodszy o rok.

Świetna postawa w barwach Pogoni zaowocowała regularnymi powołaniami do kadry województwa zachodniopomorskiego. W minionym sezonie Filip Balcewicz był również podstawowym stoperem reprezentacji Polski, z którą wygrał Turniej Czterech Narodów.

– Profesjonalny kontrakt jest dla Filipa nagrodą za wytężoną pracę podczas treningów oraz bardzo dobrą postawę na boisku. Cieszymy się, że w najbliższych latach Filip nadal będzie reprezentował barwy Pogoni Szczecin – mówi prezes Akademii Pogoni, Dariusz Adamczuk.

W najbliższym sezonie Filip Balcewicz będzie trenował w drużynie juniorów młodszych, prowadzonej przez trenera Pawła Crettiego. Oznacza to, że utalentowany piłkarz drugi sezon z rzędu występować będzie w tej samej klasie rozgrywkowej, ale w rywalizacji z piłkarzami już o rok młodszymi w porównaniu z poprzednim sezonem. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

Uj
Balcerowicz musi odejsc
2018-07-14 13:12:49

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie