niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Autokar w barwach Pogoni

Piłka nożna. Autokar w barwach Pogoni

Piłka nożna. Autokar w barwach Pogoni
Data publikacji: 2016-11-22 13:06
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-23 23:30
Wywietleń: 446 174648

Podczas sobotniego meczu piłkarzy Pogoni zadebiutował autokar w klubowych barwach klubu szczecińskiego, którym nasi piłkarze jeżdżą na mecze.

Niespodziankę dla kibiców przygotował wspólnie z klubem oficjalny przewoźnik Portowców firma Follow me. Nowy autokar okazał się szczęśliwy dla szczecińskiej drużyny, która w pokonała Wisłę Kraków aż 6:2.

Każdy kibic Pogoni będzie mógł przejechać się tym autokarem korzystając z usług przewoźnika np. jadąc na lotnisko do Goleniowa lub Berlina. To ciekawa informacja dla tych, którzy mogą podróżować tym samym środkiem lokomocji, co nasi piłkarze i pojazdem wyjątkowo rzucającym się w oczy. (par)

Komentarze

Erwin
Świetne info :). Cieszę się, że lokalna firma wspiera Pogoń, z follow me jeżdżę zawsze do berlina i mogę potwierdzić, że to bardzo dobry przewoźnik.
2016-11-23 23:13:45
Ziggy
Nieźle wygląda.
2016-11-23 21:57:36
Eddy
Dzieki tej follow me spoźniłem sie ostatnio na lot z Berlina. Więcej nie będę korzystać z ich usług. Obsługa miła jak szatniarze w filmie Miś
2016-11-23 10:50:09
MarioKibic
Trzeba to napisać! Nareszcie!! Fajnie, że klub dogadał się z follow me, to właśnie lokalne firmy powinny w głównej mierze wspierać klub. Autokar wygląda świetnie!
2016-11-23 08:56:09
Paweł
Wygląda ekstra! Cieszę się, że lokalne firmy wspierają Pogoń, tylko tak możemy zbudować naprawdę silną drużynę!
2016-11-23 07:24:07
K
Typowi maruderzy, nic Wam nie pasuje. Pewnie nawet na mecze nie chodzicie, ale do krytykowania pierwsi. Z kim nie rozmawiałem to są zadowoleni, że w końcu mamy oklejony ładnie autokar. A to, że wspiera Pogoń lokalna firma, to tylko dobra wiadomość dla nas, ale Wam nigdy nic nie będzie pasowało.
2016-11-23 07:14:48
Tutus
Jest taka firma jak FOLLOF ME TYLE ZE JEST JAKBY ODDZIAŁEM INTERGLOBUSA!!! Ale barwy klubowe tyl autobusu tylko oklekony z czum do ludzi beznadzieja! Chyba ci co twierdza ze to autokar klubowy Pogoni nie widzieli takich w klubach zachodnich chocby zza miedzy u Niemcow tam lepszy maja okregowe druzyny.Bo jak tym jedzie szmacianka to musi nawet byc sklad okrojony bo malo miejsc jest w ty pojazdku!!!
2016-11-22 16:46:41
:)
Nie ma takiej firmy jak Follow me tylko Intrerglobus ...może nasi kibole tym na jakiś daleki wyjazd pojadą ,nie będa musieli chować barw i flag .
2016-11-22 14:15:22