sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. 62 minuty Buksy

Piłka nożna. 62 minuty Buksy

Piłka nożna. 62 minuty Buksy
Data publikacji: 2019-03-26 17:19
Wywietleń: 1010 382741

Prowadzona przez Czesława Michniewicza młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała 0:2 (0:0) w rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim meczu towarzyskim z Serbią. W wyjściowym składzie zagrał napastnik Pogoni Szczecin Adam Buksa. Na boisku występował do 62 minuty meczu.

Drugi mecz z rzędu w podstawowym składzie zagrał też były pomocnik Pogoni Szczecin Jakub Piotrowski. Utrzymał miejsce w składzie po ostatnim towarzyskim meczu z Anglią nawet po powrocie do reprezentacji Szymona Żurkowskiego. Piotrowski, podobnie jak Buksa zszedł z boiska w 62 minucie spotkania.

Serbowie oba gole zdobyli w ostatnich 20 minutach gry. Mimo, że nie grali w najsilniejszym składzie, to w ich składzie było aż siedmiu piłkarzy mających na koncie mecze w fazie grupowej Ligi Mistrzów, lub Ligi Europy w klubach serbskich, lub zagranicznych. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie